Letuška při kontrola pojala podezření. Chování dívek se jí nelíbilo. Najednou si uvědomila, co se děje a zachránila jim život

letiště dívka kufr
Fotografie: Pexels

Práce na letišti se zdá být jako nezábavná a monotónní. Během kontroly letenek si ale Denice Miracle všimla něčeho, co se jí nezdálo. Rozhodla se proto reagovat.

Vypadalo to jako běžný den a Denice nepředpokládala, že by ji mohlo v práci něco zaskočit. Opak byl ale pravdou. Během kontroly letenek se jí do ruky dostaly dvě, které ji nenechaly klidnou. Nešlo ani tak o to, co na nich bylo, ale o to, že jejich majitelky se chovaly zvláštně. Jednalo se o dvě mladí dívky ve věku 15 a 17 let. Při kontrole před nástupem do letadla předaly 2 lístky.

Chování dívek bylo minimálně velmi zvláštní

To, co na nich již na první pohled bylo zarážející, byla skutečnost, že se jedná o letenky první třídy. Jednalo se o let ze Sacramenta do New Yorku, Denice měla z obou dívek ale velmi zvláštní pocit. Dívky tedy požádala o doklad totožnosti, toho se ale nedočkala, protože ani jedna z nich jej u sebe neměla. Zvláštní bylo také to, že jakmile dohledala informace o letenkách, zjistila, že byly zaplaceny kreditní kartou.

Ta měla ale zcela jiné jméno než obě děvčata, dokonce ani příjmení nebylo shodné. Možnost, že by letenky dívkám zakoupily rodiče, tedy Denice také vyloučila. Celá situace jí přišla natolik neobvyklá, že se rozhodla nečekat a jednat. Celé situaci totiž nepřidávalo ani zvláštní chování dívek, obzvláště vzájemné vystrašené pohledy, které si během kontroly letenek vyměňovaly.

Celá situace se po chvíli vyjasnila

A právě chování obou mladých dívek přispělo k tomu, že Denice kontaktovala policii. Ta obě dívky důkladně vyslechla a postupně zjistily, že dívky se vydaly na víkend do New Yorku za mužem, kterého poznaly na Instagramu. Ten jim nejen zaplatil letenky, ale také slíbil modelingovou práci a víkend s ním v New Yorku. Jejich letenky zaplatil také on.

Policisté neváhali a ihned kontaktovali rodiče obou dívek. Ty o celém výletě neměli tušení a dokonce ani neznali muže, který dívky za sebou na víkend pozval. Když se policisté snažili dopátrat muže na instagramu, zjistili, že jeho sociální profil byl zrušen. Také telefonní číslo, ze kterého s dívkami komunikoval, najednou neexistovalo. Díky pohotové reakci ženy na letišti tak dívky zůstaly v bezpečí domova a snad se z této zkušenosti dostatečně poučily.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]