Chovatel lvů ukáže, jak úžasné spojení může být i s tak nebezpečným zvířetem jako je lev

Lvi jsou dravé šelmy, které během chvíle dokáží zlikvidovat jakoukoliv svou oběť. Někdy se ovšem stane, že se mezi tuto šelmou a člověkem může vytvořit přátelské pouto a z obávaného zabijáka se stane kamarád.

Muž vešel do lví klece

Muž otevřel klec a vešel dovnitř. Lvice ho zpozoroval, muž rozhodně neutíkal. Naopak se snažil ke lvici přiblížit. A tím jeho hazardování rozhodně nekončilo. Nechtěl jí být jenom na blízku, ale chtěl se jí také dotknout. To už slabší povahy nevydrželi, jelikož šlo o obrovské hazardování se životem. Každý, kdo toto viděl komentoval chování muže jako ohromný risk.

Stalo se něco šokujícího

Co se stalo po pár vteřinách ve lví kleci? Kdo to viděl, ten byl v šoku. Lvice na muže nezaútočil. Právě naopak. Šla k němu a chtěla se s ním mazlit a hrát si s ním. Jako by to nebyla lvice, ale domácí mazlíček. Muž se rozhodl že si do klece lehne a začne si s dravou šelmou hrát. A vypadalo to, že se vůbec nebojí, jelikož věří tomu, že se mu nic nestane.

Proč lev nezaútočil?

Vysvětlení je celkem jednoduché. Muž se o lva staral celý život. Od jeho narození, až do současné doby. Byl nejenom jeho ošetřovatelem, ale i kamarádem. Oba dva si tak vybudovali krásný vztah, něco jako máte se svým domácím mazlíčkem. A to byl důvod, proč ho lev nenapadl, a naopak si s ním jenom hrál a nechal se od něho hladit. Že nevěříte, že něco takového nemůže být možné? Podívejte se na video, které vás jasně přesvědčí o opaku. Ukazuje, že i dravá šelma může být krotká, pokud má vedle sebe někoho, koho považuje za přítele.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]