Otec zavedl svou dceru do garáže, kde na ni čekal netradiční dárek k narozeninám

Mladí Američané jsou považovaní po oslavě šestnáctých narozenin za vyzrálé jedince, kteří již mohou disponovat i řidičským průkazem a auto může být vhodný dárek. Proto v Spojených státech již za volant usedají takto mladí lidé. Mnoho rodičů tak svým potomkům kupuje k tomuto významnému životnímu okamžiku nový vůz, aby mohli své řidičské umění náležitě trénovat. Podívejte se však na to, jak překvapil otec svou dceru v této americké rodině.

Očekávané auto po plachtou

Nadšený tatínek své šestnáctileté dceři zavázal šátkem oči a zavedl jí do garáže. Tam sestrojil velice sofistikovanou kovovou konstrukci, která po plachtou vypadala jako nový automobil. A tak slečnu zavedl k dárku k šestnáctým narozeninám, rozvázal jí oči a čekal na reakci. Jeho dcera se evidentně velice těšila na nový vůz. Konstrukce by člověka skutečně zodpovědně zmátla. Když mladá dáma zvedla plachtu, nestačila se divit. Šok vystřídal velký a srdceryvný smích.

Vlastnoručně připravené vozítko

Muž si vysloveně s dárkem pro dvou dceru vyhrál. Pod falešnou konstrukcí a plachtou totiž slečna našla na koleni vyrobené vozítko se třemi koly, které se jala vyzkoušet na prostranství před jejich domem. Tohle překvapení se mladému americkému tatínkovi opravdu povedlo.

Mladá dáma si tento okamžik bude jistě pamatovat po celý svůj život. Otec ji dal ten nejkrásnější dárek, který může existovat, a to vtipnou a intenzivní vzpomínku a zážitek, kterým může poctít i svou budoucí rodinu a děti. Inspirovalo vás video? Nechystáte se snad také na nějaký neobvyklý dárek pro svého čerstvě plnoletého potomka? Darujete skutečné auto, nebo si své dceři, či synovi dáte nějaký bláznivý dárek, jako je tento? Tak jako tak, musíme podotknout, že muži se tohle prostě povedlo.

Fotografie: Make Science Fun