Rok 2022 bude podle čínského horoskopu ve znamení tygra. Co mohou jednotlivá znamení zvěrokruhu očekávat?

Fotografie: Depositphotos

Příští rok bude ve znamení Tygra a můžete se těšit na velké změny ve vašem životě. Energie Tygra vám dodá mnoho sil pro splnění všech cílů.

Poslední dobou se vše točí kolem pandemie, která v roce 2020 postihla celý svět. Nyní už máme více než půlku roku 2021 za sebou, ale co můžeme očekávat v roce 2022? Tento rok dle čínského horoskopu bude ve znamení Tygra. Podívejte se, co vše nám může blízká budoucnost připravit a jaké osudové zvraty můžeme očekávat.

Rok ve znamení Tygra

Tradičně rok Tygra bude velmi dynamický, energický a nadchne i pomalejší a pasivní osoby. Hlavními znameními roku jsou Býci a Štíři, v jejich životě se stanou osudové události. Ostatní znamení by se ale také měla mít na pozoru. Rok 2022 bude velmi náročný a plný práce.

Fotografie: Pexels

Býci budou silnější než obvykle

Býk je jedním z hlavních znamení tohoto roku. Již na konci ledna se k tomuto znamení přesunou karmické uzly Rahu a Ketu. To pro Býky znamená, že nastane období transformace duše, zásad a životních hodnot. Zástupci tohoto znamení se budou cítit silnější než obvykle, protože je bude posilovat planeta Uran. Někdy se vám zdá, že vám vaše příležitost utekla pod rukama, a pak si uvědomíte, že v sobě můžete najít potřebný klid a mír.

Blížence čeká úspěch

Blíženci již dokončili svoji transformaci a rok 2022 bude ten pravý čas na to zkusit podnikat. Nejprve přijdou ty správné nápady a poté i dostatek sil k jejich realizaci. V první polovině se ovšem může zdát, že je něco špatně a že jste zvolili nesprávnou cestu. Nenechte se zmást, již v červenci přijde inspirace a vše se otočí tím správným směrem. Mars vám pomůže k úspěchu.

Fotografie: Pixabay

Lvi se nesmí nechat rozházet potížemi

Kdo jiný než Lev by se mohl vyrovnat s energií Tygra. Lvi se budou v roce 2022 cítit nejlépe. V loňském roce bylo ve vašem životě mnoho okolností, které vám hrály ku prospěchu. Do nadcházejících let tak již máte připravený pevný základ pro sebevědomý skok vpřed. Důležité je nenechat se rozptýlit drobnými a krátkodobými potížemi.

Raci si najdou čas na odpočinek

Hlavním úkolem Raků bude sledovat toky energie. Zástupci tohoto znamení budou umět správně využít energii roku Tygra a použít ji pro vlastní prospěch. Zároveň si ale najdou i dostatek času na odpočinek a rekonvalescenci. Nejdůležitější ovšem bude, aby naslouchali sami sobě a nedovolili vnějším vlivům, aby narušovaly jejich vize.

Fotografie: Pixabay

Váhy by neměly ztrácet drahocenný čas

Zástupci tohoto znamení velmi často spěchají a vybírají si možnosti, které nestojí za to, aby jim věnovali pozornost a drahocenný čas. V roce Tygra je takové zdržení může stát mnoho dobrých příležitostí. Měli by se soustředit na cíl a konečný výsledek a neměli by dovolit, aby cokoliv zmařilo jejich sny.

Ryby nečeká obtížný rok

Ryby nejsou nejjednodušším znamením zvěrokruhu a nesouzní s energii Tygra. To ale neznamená, že pro ně bude rok 2022 obtížný, spíše naopak. Po celý rok bude Neptun jejich patronem a pomůže jim řešit jakékoliv životní situace a všechny rány osudu.

Fotografie: Pixabay

Berany čekají nové příležitosti

Rok Tygra bude Berany vítat s otevřenou náručí, protože jeho energie je opravdu silná. Berani pocítí příval energie a budou nadšení do nových příležitostí, zejména v oblasti kariéry. Nejpříznivějším obdobím pro ně bude druhá polovina roku. Jupiter se přesune, a znásobí se tak šance na úspěch. Využijte svoji příležitost na 100 %.

Štíři by měli hledat harmonii

Štíry stejně jako Býky čeká období životních změn. Pokud se Štír nechá unášet proudem nové energie, bude moci sedět v koutě a přemýšlet o svém životě. Zároveň by ale neměl ztrácet kontakt s realitou a zanedbávat se. Měl by se pokusit nalézt harmonii mezi vnitřním a vnějším světem.

Fotografie: Pixabay

Panny načerpají novou inspiraci

Pro Panny bude tento rok plný přehodnocování svého života. Někdy mohou ostatní zpochybnit, zda je jejich způsob života ten správný. Někdy mohou i ony samy zpochybnit svá rozhodnutí. Budou muset vyřešit své vnitřní konflikty, které nahromadily v předchozích letech. Již ve druhé polovině roku pocítí, jak je snadné se vyrovnat sám se sebou, a načerpají novou inspiraci.

Střelci si budou plnit své cíle

Pro Střelce nebude těžké vzít si z roku Tygra vše a ještě něco na víc. Půjdou si za tím, co přesně chtějí, a splní si své sny a cíle. Je ovšem důležité, aby si uvědomili, že lidé na jejich cestě k cíli jsou také jen živé bytosti a mají své pocity.

Fotografie: Pixabay

Kozorohy čeká pracovní rok

Některým Kozorohům se v předchozích letech moc nedařilo. Zdá se, že všechny potíže jsou za nimi. Právě v roce 2022 budou moci úspěšně přejít od získaných zkušeností k dosažení cíle. Kozorohy neuklidní nikdy nic tak, jako jejich práce, tento rok jim dá mnoho příležitostí pro budování nové kariéry.

Vodnáři dostanou životní lekci

Život Vodnáře není jednoduchý. Saturnu jim ještě nedal všechny životní lekce a pokud se museli v roce 2021 se vším vypořádat bez nadšení a jen ze setrvačnosti, pak se v roce 2022 s jistotou vrátí do bitvy. Měli by se snažit neztrácet energii a využívat ji produktivně.

Zdroj: SunSigns