První část těla, kterou si ve sprše umyjete, hodně vypovídá o vaší osobnosti

Fotografie: Freepik

Jisté starověké kultury zastávají názor, že jakmile se myjete, nevědomky pokaždé jako první směřujete k určitým oblastem svého těla, což může odhalit mnohé o vás samotných.

Ranní sprcha je způsob, jak se příjemně probudit a zároveň se postarat o svou osobní hygienu. Tělo je totiž mnohdy bráno jako náš chrám. Jakmile jej budete udržovat čistý, duše v něm bude spokojená. Vaše tělo je jednoduše posvátné a způsob, jakým o něj pečujete, může mnohé prozradit o stavu vaší mysli. Například tak, že při umývání nevědomky upřednostňujete jisté oblasti těla, což odhaluje skryté aspekty vaší osobnosti.

Fotografie: Freepik

Umývání obličeje jako první části

Obličej je část těla, která propojuje všechny smysl dohromady. Čich přes nos, zrak přes oči, chuť přes jazyk, sluch přes uši a hmat přes pokožku. Pokud myjete obličej jako první, říká to o vás, že vám záleží na tom, jak vás vidí ostatní a jak se vy samotní cítíte. Jako první se staráte o první věc, které si lidé všimnou, když vás spatří.

Umývání paží či nohou

Upřednostnění nohou či rukou značí, že jste pokorný člověk, co se drží u země. Vaše končetiny jsou zároveň symbolem vaší síly a vůle. Jakmile je umýváte jako první, tak to značí, že se nebojíte vyjádřit své názory a jít si za tím, co skutečně chcete.

Umývání zad

Znáte frázi „hlídej si záda?“. Ta vás totiž vystihuje. Máte tendenci ostatní podezírat a dělá vám problém se někomu otevřít a začít mu věřit. Nejspíše jste zažili mnoho zklamání, která vás donutila okolo sebe postavit obrannou zeď, aby vám už nikdo nemohl ublížit.

Fotografie: Freepik

Umývání intimních částí těla

Je poměrně neobvyklé, když si lidé jako první věc umyjí své intimní části těla. Jestliže to je váš případ, tak jste pravděpodobně velmi plachý a introvertní člověk. Máte malé sebevědomí a vyhýbáte se konfliktům, jak to jen jde, protože nesnášíte hádky. Lidé, kteří vás doopravdy znají ovšem vědí, že jste opravdový přítel a umíte udržet tajemství.

Umývání hrudní části těla

Hrudník je místem, kde se nacházejí všechny životně důležité orgány, jako je srdce či plíce. Jeho upřednostnění znamená, že jste sebevědomý člověk a máte ze sebe dobrý pocit. Nepoddáváte se panice a umíte být velmi odhodlaným člověkem.

Umývání ramen a krku

Jste velmi pilná osoba, která se nebojí konkurence. Držíte se hesla „Chci, protože můžu!“. Jste velkým perfekcionistou a všechny události, které se ve vašem životě vyskytnou, se snažíte hodnotit kladně, jelikož si ze všeho můžete něco dobrého odnést.

Fotografie: Freepik

Umývání vlasů

Pokud si jako první umýváte vlasy, tak jste organizovaná osoba, co má ráda pořádek a disciplínu. Vaše hlava je nejvyšší část těla, což značí, že máte na věci jasný názor a jste velmi praktičtí. Vše má pro vás své vlastní místo, které se nemění.

Zdroj: SocialNewsDaily

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]