Čtení z dlaní není šarlatánství. Čáry o vás prozradí mnoho věcí

Mnozí považují čtení z dlaní jako podvod. Jednotlivé čáry však mají svůj smysl. Pomohou zjistit, jací jste ve skutečnosti. Že tomu nevěříte? Není nic jednoduššího než se o tom přesvědčit. Zcela zdarma, podle daného návodu. Jistě změníte názor, jelikož čáry na dlaních skutečně vypovídají o tom, jací jste ve skutečnosti.

1

Pokud jsou vaše srdeční linii ve stejné výšce a mohou vytvořit stejnou linii, jste poměrně zajímavým člověkem. Máte čistou duši, jste laskaví, stejně jako si zakládáte na upřímosti. Tak se chováte k ostatním a chcete, aby se tak ostatní chovali i k vám. Čtení z dlaní však řekne i další věci. Láska má pro vás velkou roli a když někoho milujete, jste doslova oddaní. Máte zajímavou osobnost a v partnerském životě se vám daří. Co však nemáte příliš rádi, to jsou různé druhy změn.

2

Pokud dáte ruce k sobě a u pravé ruky je srdeční linie výše než na levé, znamená to zajímavý fakt o tom, jaké je vaše myšlení. Mentálně jste totiž na úrovni starších lidí, než jsou vaši vrstevníci. I proto si s nimi více rozumíte a můžete je hledat jako vaše partnery nebo partnerky. Jste také emočně založeným člověkem, který vše prožívá. Dokážete se často obětovat jak pro svou rodinu, tak pro přátele, Pokud je to potřeba, tak se obětujete. V duši jste osobou spíše svobodnou, ale můžete řešit to, co se o vás povídá.

3

Dejte ruce k sobě a pusťte se do čtení z dlaní. Pokud je srdeční linie levé ruky výše než u té pravé, tak ve vašem životě hraje velkou roli láska. Vždy ji dáváte na první místo, což vám může přinášet i možné problémy a také zklamání. Jste také osobou, která může být čas od často agresivní. Tímto způsobem často řešíte problémy a prosazujete své názory. Unikátním člověkem však budete také po stránce fyzické. I když je fyzická krása pomíjivá, obvykle vás okolí hodnotí vždy tak, že vám to sluší.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]