Dcera splní přání své nevyléčitelně nemocné matce. Její reakci natočí na dojemné video

matka a dcera
Fotografie: Freepik

Život některých lidí se změní z minuty na minutu kvůli jediné události. Podobně to bylo i s životy této ženy a její matky, kterým vstoupila do života nešťastná událost.

Nepříjemná, byť pravdivá skutečnost je ta, že život každého člověka jednou začne a jednou skončí. V některých situacích do toho promluví ještě nějaký faktor, který o konci něčího života rozhodne dříve. Tato skutečnost pak bývá velice smutnou nejen pro danou osobu, ale častokrát i pro její rodinu. Podobnou zkušeností si prošla i tato žena se svou matkou, která vážně onemocněla. Žena se tak rozhodla pro svou matku udělat velice dojemné gesto.

Matka ženy onemocněla

Žena i její matka prožívaly celkem standardní život každého člověka. Jednoho dne však matka začala mít zdravotní problémy. Po několika vyšetřeních u různých lékařů se ukázalo, že matka trpí nevyléčitelnou a smrtelnou nemocí. Obě ženy tato zpráva samozřejmě šokovala, ale rozhodly se užít si společného života, dokud na to mají ještě nějaký čas.

Žena zorganizovala výlet

Navzdory nepříznivému osudu se žena rozhodla, že veze svojí maminku na pláž, jelikož to vždy bylo její přání, které si nesplnila. O celém pobytu na pláži se žena rozhodla udělat video. Na něm jsou vidět obě ženy, které si evidentně užívají jedna druhé. Dcera pomocí misky polívá svou matku vodou, tancují, drží se za ruce a skvěle se baví.

Ženy si povídaly

Následně si na videu žena lehne do klína své matky a začnou si povídat. Vypráví si o tom, čím vším si společně v jejich životech musely projít, že i když to nebylo vždy jednoduché, snažila se matka pro svou dceru udělat maximum a stejně tak dcera pro matku. Dcera následně vyjádřila několika větami matce vděčnost za vše, co pro ní udělala a co musela obětovat právě pro ní.

Daughter fulfills her mother’s last wish before leaving this world due to a terminal illness.
by u/subodh_2302 in MadeMeSmile

Video se stalo populární

Celý videozáznam obou žen, které skotačily na pláži, žena umístila na web. Velice brzy se toto video stalo populární a nasbíralo veliké množství shlédnutí. Tímto zároveň i žena zdokumentovala, jak své mamince splnila její poslední přání před tím, než jí potká ten nejhorší osud. Zároveň se tímto videem snažila žena zanechat odkaz všem lidem, aby si vážili své rodiny a blízkých. Jednou totiž nastane den, kdy tu tito lidé nebudou.

Zdroj: Scoop

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*