Dekorace z ubrousků dokonale vylepší slavnostní tabuli

Chystáte se prostřít slavnostní stůl? Pokud ano, nesmí na něm chybět originální dekorace z ubrousků. Naučíme vás je. Díky nim si můžete být jisti, že vaše slavnostní tabule bude vypadat naprosto dokonale. Rozhodně mnohem lépe, než když ubrousek jenom tak vezmete a jenom ho položíte k místu, kde budou lidí sedět. Tímto je rozhodně nijak neohromíte. Naopak. Když ale vytvoříte něco, co vám ukážeme níže, budou všichni u vytržení.

Dekorace z ubrousků ukážou, že jste si s prostřením dali práci

Pokud chystáte důležitou večeři, je třeba dát si s prostřením stolu skutečně práci. Je třeba zajistit, aby vše vypadalo, pokud možno dokonale. Pomohou vám k tomu právě dekorace z ubrousků, které i s minimem námahy udělají velkou službu. Jistě je znáte z různých restaurací. Jenom tak položený papírový ubrousek moc dojmu neudělá. Ale pokud je na stole v takovém tvaru, který upoutá pozornost, jistě vás to zaujme. A stejný efekt se může objevit i u vás doma.

Z papírových i látkových

Dekorace z ubrousků mohou být vyrobeny jak z těch papírových, tak samozřejmě také z těch látkových. Záleží jenom na tom, jaké doma běžně používáte a jaké tedy máte k dispozici. Ve většině domácností dominují ty papírové, které mohou být v různých barvách, ale i v různých dekorech. Kdo však chce své hosty skutečně něčím překvapit, může sáhnout i po těch látkových, které jsou dnes součástí většiny dobrých a kvalitních restaurací.

Podívejte se, co vše lze vytvořit

Možností je více než dost a až je uvidíte, tak si můžete být jisti tím, že možností je v tomto směru více než dost. Pokud to bude vaše první tvoření, doporučujeme se inspirovat jednoduššími variantami. Pokud se má naopak jednat o něco skutečně výjimečného, zaměřte se na varianty složitější a inspirujte se jimi. Až je uvidíte, rozhodně vás ohromí. Tím si jsme stoprocentně jisti.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]