Dekorace ze šišek vyzdobí i váš interiér a to nejen před Vánoci

Jak si vyzdobit interiér domu snadno, levně a také krásně? Pomohou dekorace ze šišek, které nasbíráte v nejbližším lese. A doporučujeme jich přinést opravdu dost, jelikož až uvidíte, co všechno se z nich dá vyrobit, půjdete pro ně možná ještě jednou. Nechte se inspirovat následujícími možnostmi a pusťte se do práce. Vánoce se kvapem blíží.

Vánoční ozdoba

Zapomeňte na kouličky a vyrobte si vlastní ozdobičky. Nebudete k nim potřebovat nic jiného než běžné šišky. Stačí zajímavá stuha a máte hotovo.

Originální panáčci

I takto originálně mohou vypadat dekorace ze šišek. Stačí jim nasadit čepice, udělat jim rukavice, hlavičky a v tu chvíli máte krásné panáčky. Kam je postavíte?

Dokonalý stromeček

Chcete ještě jeden vánoční stromeček, který lze postavit jenom tak na stůl, nebo na komodu? Pokud ano, vyrobte si ho. Postačí jenom pár desítek šišek a je hotovo.

Barevné šišky

I takto jednoduše mohou výsledné dekorace ze šišek vypadat. Postačí k tomu jenom různé barvy a trocha třpytek. Šišky můžete buď naaranžovat, nebo je také umístit do skleněné nádoby.

Malé vánoční stromečky

Nebojte se miniatur. Uvidíte, že budou vypadat skvěle. Postačí vám jenom pár šišek, které nabarvíte zelenou barvou. Dejte je do malých květináčů, doplňte hvězdou a už přemýšlejte, kam je doma umístíte.

Věnec nejenom na dveře

Ze šišek se dají vyrobit i naprosto originální a také krásné věnce. Ty si můžete třeba pověsit na dveře, stejně jako jenom tak opřít, třeba na komodu, nebo na polici. Vánoční dekorace jak vyšitá.

Dekorace k zavěšení

Opět jedna ukázka toho, jak jednoduché to může být. Stačí barevná stuha, k ní navázaných pár šišek a v tu chvíli vám vznikne krásná dekorace k zavěšení kamkoliv.

Podobné to může být i u našeho posledního příkladu, který je snad ještě jednodušší. Plně postačí provázek, na který jenom navléknete několik jednotlivých šišek. A je na vás, kam ho pověsíte. Fantazii se meze nekladou.