Dekorativní výrobky z papírových ruliček

Nevím jak vy, ale já mám ráda věci, které mají svůj příběh a duši. Věci, do kterých lidé vložili kus sebe a svých schopností. Existuje mnoho úžasných nápadů, jak dát starým věcem smysl. Dokonce i těm, které mnohdy považujeme za již nepotřebné. V dnešním článku si ukážeme, že je možné využít i ruličky od toaletního papíru či kuchyňských papírových utěrek. Myslím, že tento materiál je vcelku rychle nasbíraný. Zvlášť pokud je vás v jedné domácnosti více 🙂 A vykouzlit se dají vskutku úžasné dekorace nebo věci, které vám poslouží i svou praktičností.

Co budete potřebovat na výrobu

To záleží, pro jaký výrobek se rozhodnete. Určitě to budou nůžky, lepidlo a barvy. Dále pak to mohou být korálky, pohlednice, fotografie, tapety, ubrousky, barevný papír, knoflíky, stužky, zbytky látek, jutový provázek, krajka, slaměnky, bavlnky a mnoho dalšího.

Stojan na tužky

Stojan na tužky z roliček toaletního papíru či kuchyňských utěrek, je dekorativní a praktická záležitost. Vyrobit se dá různými způsoby a pro inspiraci vkládám pod článek video. Vyřádit se pomocí jinak zbytečných ruliček se dá skutečně neomezeně. Nemusí se však jednat pouze o stojánek na tužky či pastelky. Ve videu uvidíte, že si můžete sami vyrobit krásný stojánek pro své kosmetické štětce na toaletní stoleček.

Dekorace na stěnu

Pokud přemýšlíte, jak zaplnit prázdné místo na stěně něčím originálním, může to být právě dekorace z ruliček toaletního papíru. Tímto způsobem se dají ozdobit rámy zrcadla, prostor kolem hodin, vytvořit závěsné věnce, vytvořit různé obrazce a mnoho dalšího. Dokonce jsem viděla vytvořený paraván, který předěloval místnost. Možná vás samotné napadne vyrobit něco originálního, ale důležité je, že budete mít z vašeho výrobku radost.

http://youtu.be/l5l5InY0hlA