Desetiletá dívka trávila čas se svým dědečkem, když zrovna dostal mrtvici. Její reakce na danou situaci je obdivuhodná

Fotografie: Depositphotos

Nikdy se nemůžeme úplně chránit před různými nehodami. Naštěstí jsou mezi námi lidé, kteří vždy podají pomocnou ruku a mohou zachránit život.

V životě se může objevit mnoho neočekávaných a strašných situací, mezi které patří i záchvaty a nehody. Musíme však říct, že mnoho z nich má šťastný konec, pokud je poblíž někdo, kdo ví, jak se při záchvatu druhého člověka chovat. A přesně takový člověk byla i desetiletá dívka z dnešního příběhu. Její dědeček jí musí být opravdu vděčný, protože mu zachránila život.

Když byla u svého dědečka, dostal mrtvici

Coy Jumper, kterému je 72 let a žije ve městě Swansea v Jižní Karolíně, tráví opravdu hodně času venku. Blízcí lidé ho popisují jako velice vstřícného člověka, který zvládne všechno, co si umane. Tam, kde muž žije, došlo k problémů s bobry, kteří nadělali velké škody. Coy se rozhodl tuto oblast prozkoumat a vzal s sebou i svoji desetiletou vnučku Caru.

Fotografie: Unsplash

Stalo se něco strašného

Chvíli poté, co odešli do lesa, dostal Coy mrtvici a jeho tělo bylo úplně paralyzováno. Jeho vnučka byla naštěstí obrovskou hrdinkou. Jakmile totiž Coy dostal mrtvici, náhle ztratil rovnováhu a spadl do vody. Cara si všimla, že se dědečkovi něco stalo, neváhala ani vteřinu a skočila pro něj do vody, aby ho vytáhla.

Fotografie: Freepik

Vytáhla dědečka z vody

Aby Cara dědu zachránila, musela skočit do vody a pevně ho obejmout. Soustředila se především na to, aby měli oba hlavu nad vodou. A že to pro ni muselo být hodně těžké.

Její dědeček byl totiž vysoký muž, který vážil 103 kilo. V dívence se však probudila taková síla, že těžkého dědečka zvládla vytáhnout z vody ven. Shromáždila ještě zbytek svých sil a donesla ho do auta, sedla si za volant a odvezla dědečka domů.

Fotografie: Unsplash

Je to hrdinka

Jakmile dorazili domů, zavolala babička dívky okamžitě záchrannou službu. Do rozhovoru dívka řekla, že vůbec nepřemýšlela o tom, co dělá, prostě musela dědečka zachránit a to se jí také povedlo. Ve vodě se o ni dědeček opíral a ona přiznává, že to byla ta nejtěžší věc, kterou kdy musela udělat. Dědeček jí za to bude navždy vděčný.

Zdroj: UberAlles