Detektorem kovů našel snubní prsten a vystopoval majitelku. Její reakce nebyla taková, jakou očekával

SvětKreativity

Lidé s detektorem kovu, kteří pravidelně vyráží na prozkoumání různých míst, najdou za svůj život velké množství věcí. Tento muž našel prstýnek a chtěl ho vrátit, ale nakonec byl zklamaný.

Majitelé detektorů kovů jistě mají hodně zkušeností s hledáním různých věcí. Nejčastěji však tito hledači narazí na knoflíky, odpadky nebo mince. Většinou si člověk mince nebo knoflíky nechá, ale tento muž nalezl prstýnek, který chtěl vrátit majiteli. Na konci hledání majitele byl ale zklamán výsledkem.

Hledání pokladu s detektorem kovu

Určitě už se našlo pár lidí, kteří díky detektoru kovu našli zajímavé poklady, jež by mohli i prodat za nějakou pěknou částku. I když hledači nejčastěji narazí na běžné mince, může se jedna i o minci, která má velkou hodnotu a jistě není k zahození. Muž jménem Steve našel u jezera na pláži prstýnek a začal ho podrobněji zkoumat.

Nálezce prstenu hledal majitele

Steve si na prstýnku všiml toho, že je na něm vyražen rok 1989, a předpokládal, že se jedná o datum seznámení nebo o datum svatby. Protože si myslel, že prstýnek někdo u jezera ztratil, dal inzerát na internet a sociální sítě. Doufal, že se mu podaří majitele prstýnku najít, ale moc dobře věděl, že to bude pravděpodobně trvat hodně dlouho.

Steve vracel lidem nalezené předměty

Tento vášnivý hledač pokladů neměl v plánu si prstýnek nebo jakoukoliv jinou osobní věc nechat. Vždy, když na sociální sítě přidal příspěvek o tom, že u jezera našel něčí osobní předmět, se mu ozval velmi šťastný majitel. Tentokrát tomu ale bylo trochu jinak. Steveovi se totiž ozvala jedna dáma.

Majitelka prsten nechce

Když se Steveovi ozvala jedna žena (která si nepřála, aby bylo uvedeno její jméno), byl šťastný, že si prstýnek konečně našel svého pravého majitele. Žena ale Steveovi sdělila, že by byla velmi ráda, kdyby prstýnek vrátil tam, kde ho našel. Podle všeho totiž šperk zahodila do jezera po nevydařeném manželství a už ho nikdy nechce vidět.

Steve byl trochu smutný z toho, že se prstýnek nevrátí ke svému majiteli, ale měl pro toto jednání pochopení. V minulosti se mu však stalo, že u jednoho rybníku našel jiný snubní prsten a ten nakonec vrátil šťastnému majiteli, který prsten 2 dny po svatbě ztratil a dlouho ho nemohl najít.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]