Detoxikace snadno a rychle: Citronová koupel je lék na zdravotní neduhy

Trápí vás nějaké zdravotní komplikace a rádi byste se jich zbavili? S obtížemi vám pomůže detoxikace. Pokud vás nebaví neustále chodit k lékaři nebo se ládovat chemií, vyzkoušejte tento osvědčený recept, který vás jednoduše zbaví některých problémů a vy se budete opět cítit zdraví a svěží. Namočte si každý den na 15 minut nohy do roztoku s citronem a zanedlouho se zbavíte 5 nepříjemností, které vás trápí.

Dobije vám energii

Každý máme svůj vlastní způsob řešení únavy, zejména po náročné práci. Dnes vám představujeme metodu, která vás zaručeně nakopne a doplní vaši ztracenou energii. Navíc vám pomůže relaxovat, odstranit zápach z nohou a detoxikovat celé tělo. Připravte si jednoduchý roztok, namočte do něj nohy, a sami brzy poznáte, co dovede.

Připravte si léčivý roztok

Nyní se pojďme podívat, jak si takový roztok připravíte. Pro přípravu roztoku budete potřebovat následující ingredience: 1 šálek mořské soli, 1 polévkovou lžíci jedlé sody, 1 polévkovou lžíci olivového oleje, 3 polévkové lžíce citronové šťávy, několik plátků citronu a pemzu.

Všechny uvedené ingredience vložte do mísy s horkou vodou. Pořádně je ve vodě rozmíchejte. Vložte do mísy holé nohy a začněte relaxovat u knihy, televize, hudby aj. Po cca 15 minutách pomocí pemzy odstraňte odumřelou kůži a nohy pořádně promasírujte. Nakonec si je umyjte vodou a usušte.

Výhody citronové koupele

Nyní se podíváme na některé hlavní výhody této citronové léčby nohou. Pokud ji budete praktikovat pravidelně, zjistíte, že opravdu funguje.

V první řadě je potřeba uvést, že koupání má pozitivní vliv na nervová zakončení. V chodidlech je jich totiž nejvíce. Tato koupel pomáhá nohy uvolnit a zlepšit funkci svalů pomocí regulace hladiny elektrolytů. Citronová koupel je skvělou formou detoxu organismu. Pomáhá odstraňovat škodlivé látky z těla. Detoxikace působící skrze nohy zvyšuje krevní oběh na povrchu kůže, čímž přispívá k uvolňování toxinů z těla.

Koupel zlepšuje kvalitu spánku. Díky této citronové koupeli bude váš spánek klidný, a vy se konečně pořádně vyspíte. Koupel má totiž báječný vliv na duševní pohodu, a ta je pro spokojený a zdravý život opravdu důležitá. S každým ránem vás přepadne vlna nové pozitivní energie. Pokud se ráno cítíte unavení, po této koupeli nohou už nebudete. Budete se probouzet svěží a plní síly.

Báječně uklidňuje nervy a působí na duševní pohodu celého těla. Pomáhá odstranit stres, který se v dnešní době vyskytuje u mnoha lidí. Koupel vás donutí relaxovat a zapomenout na každodenní problémy. Pusťte si k tomu hezkou relaxační hudbu, a stane se z toho zážitek, na který se budete každý den těšit.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]