Jeho barva je děsivá, ale je považován za jeden z nejlepších detoxikačních nápojů! 1000 let starý recept tibetských mnichů

Když se na tento nápoj podíváte, nebudete ho chtít vypít. Vypadá totiž jako nějaký jed. Ale ve skutečnosti je to velmi účinný detoxikační nápoj.

Barva tohoto detoxikačního nápoje je sice černá, a proto ho moc lidí nebude chtít pít, ale má opravdu blahodárné čistící účinky pro tělo. Tato směs dřevěného uhlí, citronu, javorového sirupu a vody je považována za nejnovější zázračný lék. Rozhodně ho vyzkoušejte udělat, není nic lepšího. Stojí to za to.

Má opravdu hodně skvělých účinků

Připravte si tento nápoj a uložte do lednice, aby zůstal vždy čerstvý. Před použitím ho vždy protřepejte, aby se usazené přísady rovnoměrně promíchaly. Nebojte se jeho barvy, protože jeho chuť je opravdu příjemná. Tento nápoj můžete pít například i ke zmírnění příznaků kocoviny, proti otravě jídlem, ale má také vynikající účinek proti nadýmání. Snižuje i příznaky křečí.

Co budete potřebovat

  • 500 ml vody,
  • 1 citron,
  • 1-2 lžíce javorového sirupu,
  • 1-2 kapsle živočišného uhlí.

Nejprve si citron nakrájejte na polovinu, poté vymačkejte šťávu, přidejte ji do vody a vmíchejte ještě javorový sirup. Míchejte, dokud se ingredience rovnoměrně nerozpustí, poté do této směsi přidejte ještě tablety živočišného uhlí. Polovinu připravené dávky vypijte ráno po probuzení a zbytek večer před spaním. Přes celý den dejte nápoj do lednice a před konzumací vždy pořádně protřepejte.

Fotografie: Pexels

Nepřehánějte to

Tento detox může trvat až jeden celý týden, ale poté se doporučuje dávat minimálně půl roku pauzu. Je to z toho důvodu, že častější užívání by pro vaše tělo nebylo zase tak moc dobré. Pokud se vám stane, že byste se otrávili jídlem, je třeba vypít celou směs najednou. Uvidíte, jak se vám po tom uleví.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*