Dětská chůvička dokázala zachránit život, díky ní rodiče přišli do pokoje včas

Dětská chůvička může upozornit nejenom na probuzení dítěte, ale může mu zachránit život. Jakmile se manželský pár rozhodne pořídit si dítě, nastává krásné období plné plánování. Pár přemýšlí o možném budoucím pohlaví dítěte, o jménu, o budoucnosti dítěte. Představuje si, že všechno bude perfektní a nemůže se miminka dočkat. Ovšem ne vždy může být vše přesně takové, jaké si to naplánujeme. Život umí být mnohdy velmi krutý. Přesně to je případ rodiny, která zažila velmi nepříjemné chvíle. 

Plánování dítěte je krásné, ale…

Tento příběh vypráví o rodičích, kteří slyšeli divné zvuky, které vydávala jejich kočka. Zvíře bylo ve vedlejší místnosti a zřejmě něco divného prožívalo, neboť prostřednictvím elektronické chůvičky se k rodičům dostávaly zvláštní zvuky. Jakmile oba vstoupili do místnosti a zjistili, co se děje, nevěřili svým očím. Naskytl se jim pohled na něco neskutečně děsivého.

Roy a Bernita Rogersovi pochází z amerického Kansas City. Tento krásný mladý manželský pár měl mnoho snů a plánoval založit velkou rodinu. Všichni v okolí jim to přáli, ale jejich snažení nebylo tak jednoduché, jak si představovali. Pokaždé, když se pár pokusil o dítě, štěstí nestálo na jejich straně.

Bernite se podařilo třikrát otěhotnět, ale pokaždé, když k tomu došlo, museli se následně vypořádat s potratem. Tři potraty po sobě a dítě žádné. Muselo to pro ně být opravdu těžké, ale i přesto neztráceli naději na velkou rodinu. Zřejmě jim došlo, že dítě jim asi přáno není, a tak si pořídili kočku.

Černá kočka přinášející štěstí

Krásná černá kočka, která dostala jméno Půlnoc se stala velmi důležitým členem jejich rodiny. Navíc se stala součástí něčeho, co následně vyústilo v něco úžasného. Chvíli poté, co si Půlnoc přivedli domů se stal zázrak. Bernite otěhotněla a po devíti měsících porodila krásnou holčičku. Všichni byli šťastní. Postupem času se malá Stacey a Půlnoc spřátelily, a z kočky se stala ochránkyně malé dívky.

Díky kočce znovu do nemocnice

Nastal den, kdy se dívka cítila špatně, a tak ji rodiče vzali k lékaři, aby se ujistili, že nejde o nic vážného. Po návratu domů dali dítě spát a zapnuli elektronickou chůvičku. Odešli do vedlejší místnosti, ale zanedlouho se z chůvičky ozvaly divné zvuky. V tu chvíli žena vyskočila a okamžitě vběhla do místnosti. Jednalo se totiž o děsivou kombinaci skřípání, pláče a křiku.

Jakmile rodiče vběhli do pokoje zůstali stát jak opaření. Dítě mělo velké problémy s dýcháním. Na kůži se jí začaly objevovat modřiny, a proto ji hned vzali do nemocnice. Lékaři zjistili, že utrpěla respirační selhání. Začali ji samozřejmě léčit, a dívka se postupně uzdravovala. Kdo ví ale, co by se stalo, kdyby kočka nevyvolala skrze chůvičku poplach. Stala se tak zachráncem života malé Stacey.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]