Dětská postel ve stylu vesmírné lodi je dílem zručného otce

Máte děti, které mají nevšední přání? Jako je třeba dětská postel ve stylu vesmírné lodi? Chcete své děti potěšit, ale chybí vám nápady? Pokud ano, tak nezoufejte. Máme pro vás řešení, které vás zaručeně inspiruje. Jeden manželský pár se totiž rozhodl, že svému synovi udělá radost, a vytvořil pro něj v pokoji něco, co všechny dostalo. Od té doby mu všichni jeho kamarádi závidí, a chtějí k němu chodit neustále na návštěvu. Není divu, je to fantastické.

Na začátku bylo přání

Vše začalo obyčejným přáním jednoho malého chlapce. Požádal svého tatínka, zda by mu nemohl do pokoje nainstalovat novou postel. Ta stará už se mu totiž nelíbila a zřejmě ho z ní bolela záda. V takovém případě nezbývá nic jiného než synkovi vyhovět, vždyť jde o jeho zdraví. Navíc mu chtěl otec udělat radost.

Tatínek plní slib

Koupit novou postel a dát ji do pokoje je velmi snadný úkol, ale tatínek se rozhodl pro poněkud netradiční řešení. Na pár dní poslal syna k prarodičům, a pustil se do práce. Když se syn po čase vrátil, nestačil se divit. V pokoji stálo něco, co ještě nikdy neviděl.

Z postele vesmírná loď

Jakmile syn odešel k prarodičům, pustil se muž do renovace. Z pokoje odnesl starou postel a pořádně uklidil místo, kde se nacházela. Do stejného místa položil speciální dřevěnou konstrukci, kterou si předem připravil. Konstrukci postupně upravoval, a nakonec přidal i schůdky. Na první pohled z toho vznikla dvoupatrová postel, ovšem s jedním rozdílem. V horní části byl samozřejmě prostor pro lůžko, ale spodní část sloužila jinému účelu. Muž zde nechal volný prostor, do kterého umístil malý stoleček a otočnou židličku. To ovšem nebylo všechno.

Naprostou perličkou bylo to, že zde nainstalovat speciální herní kout s velkou obrazovkou a hromadou tlačítek. Vypadalo to tam jako v nějaké vesmírné lodi. Celou postel pak natřel na modro, čímž efekt ještě utvrdil. Chlapec měl ohromnou radost, neboť mohl na tomto místě trávit čas věnovaný jak studiu, tak i zábavě.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]