Dětský pokoj jako z pohádky. Takto ho své dceři vymaloval její otec

Každému rodiči se jistě někdy stalo, že malé děti nechtěly usínat jelikož se v jejich pokojíku bály. Může to být strachem z neznáma nebo neochotou se odloučit od rodičů. Stejný případ potkal i jednoho tatínka, který se celou situaci rozhodl vyřešit velice originálním způsobem a opravdu to zabralo. Pokud vás trápí stejný problém, zkuste tento tip. Jedná se o nenásilné a velice kreativní řešení.

Když dcera nechtěla spát ve svém pokoji

Adam Hargreaves pracuje v supermarketu v anglickém Yorkshire. Není žádným malířem, ale přesto v sobě našel pořádnou dávku výtvarného talentu. Jak to celá začalo? Jelikož jeho tříletá dcera jménem Bobbie nikdy nechtěla spát ve svém pokoji, rozhodl se, že musí něco udělat, aby se sama v místnosti nebála a aby se jí tam líbilo více než v ložnici u rodičů. Rozvrhl si proto celý pokoj, celou akci bez vědomí své dcery poctivě naplánoval, potom vzal do ruky štětec a pustil se do práce. Její pokoj vymaloval veselými motivy z oblíbených Disney pohádek, jako je například:

  • Malá mořská víla
  • Kniha džunglí
  • Kráska a zvíře
  • Lví král

Podívejte se na obrázky. Jedná se o velice povedené dílo, za které by se nemusel stydět nejeden profesionální malíř. Obrázky působí opravdu věruhodně jako z kreslených filmů. Při použití šablon to není nijak náročný úkol, který byste nezvládli i vy sami doma, pokud vás trápí stejné potíže, které měl Adam Hargreaves, pusťte se do práce.

Vymalování splnilo účel

Práce rostla Adamovi Hargreavesovi pod rukama, až nakonec vzniklo toto působivé dílo. Jeho dcera byla moc ráda a už nikdy neměla problém ve svém krásném pokoji usínat. Další pochvalu pak získal od všech lidí na internetu, kteří jeho práci velice obdivují. Celkem mu přišlo více než 10 milionů kladných komentářů. Lidé si obvykle myslí, že na malbě pracoval roky. Ve skutečnosti tím však strávil jeden měsíc i při své práci. Výsledek rozhodně stojí za to. Zvládli byste pro svou dceru vytvořit něco podobného?