Devět hasičů oslavilo příchod svých dětí ve stejnou dobu rozkošným focením. Jejich originální nápad dostane i vás

Fotografie: Depositphotos

Hasičská základna v Kalifornii slaví po nedávném baby boomu. Okrsek požární ochrany ohromil město zprávou, že devět jeho hasičů se stalo novopečenými otci během pěti měsíců.

Sedm holčiček a dva chlapci se hasičům z okrsku narodili v období od března do července 2019. Kalifornský hasičský sbor představuje „nejnovější malé členy rodiny“ své posádky poté, co se devíti hasičům během čtyř měsíců narodila miminka. Hasiči oslavili svůj baby boom focením, na kterém jsou malí hasiči položeni na výstroji svých otců. První dítě se narodilo 10. března a poslední 12. července.

Nebylo to plánované

Hasiči, z nichž někteří se stali tatínky poprvé, se o těhotenství dozvídali jeden po druhém. Rozhodně nešlo o žádný plán, dodávají s úsměvem. Mluvčí hasičského sboru, Charlotte Costello, která je zároveň jednou z maminek uvedla, že z radostných zpráv byli všichni opravdu překvapeni, ale samozřejmě velice nadšení, že jsou všechny děti téměř stejného věku a budou moci vyrůstat vedle sebe, společně se svými tatínky ze sboru.

Fotografie: Pixabay

Costello přivítala 4. července na svět dceru Charlotte, která se stala osmým dítětem v pořadí. Když se všechna miminka narodila, navrhla jiná matka, aby se rodiny sešly na společném focení. Všichni byli zvědaví, jak to bude probíhat, protože je tu spaní, krmení a pleny, což jsou záležitosti, které často rodičům do jejich plánů hází vidle.

Překvapivě však focení vyšlo a šlo opravdu dobře. Děti měly pár divokých chvilek, ale nakonec vše skvěle vyšlo a hrdí rodiče byli šťastní. Na fotkách se objevilo sedm holčiček a dva chlapci.

Úspěch na Facebooku

Hasiči se rozhodli, že se o své fotografie podělí v příspěvku na Facebooku, a ten byl okamžitě divoce přeposílán, a to více, než tisíckrát. Costello říká, že skupina si nikdy nemyslela, že snímky vzbudí takovou pozornost. „Pozdravte nejnovější malé členy rodiny hasičů z Rancho Cucamonga!“ uvedl hasičský sbor ve svém příspěvku na Facebooku.

Novopečená maminka Lindsay Shooke, která fotky pořídila a sdílela, uvedla, že jsou všichni nadšení, že se jejich rodina hasičského okrsku Rancho Cucamonga nadále rozrůstá.

Na jedné z fotografií miminek je vidět, jak leží na ochranných pomůckách svých tatínků obklopené helmami a hadicemi s nápisem „RCFD“. Fotografie byly sdíleny více než 3 000 krát s více než 7 000 reakcemi. Více než 900 lidí z celé země zanechalo blahopřejné vzkazy, přičemž někteří se ptali, zda je něco ve vodě.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]