Syn upozornil matku na podivný nález. Malý hrdina vyřešil 4denní záhadu, na kterou nestačila ani policie

Fotografie: Depositphotos

Malé dítě si hrálo na dvorku se svou maminkou, když jeho pozornost upoutalo něco podezřelého v lese. Své matce se chlapec svěřil, že vidí nohy. Ta náhle zpanikařila.

Je známo, že děti pohlíží na svět zcela jinýma očima než dospělí jedinci. To ale neznamená, že nepoznají, když se někdo nachází v nouzi. Batole jménem Ethan si nevinně hrálo s bublinami, když zahlédlo něco podezřelého v lese. Ihned se svěřilo své matce Brittany.

Dítě vidělo nohy a zlomené hole

Ehtan si hrál na dvorku s bublinami. Když je pronásledoval až k plotu, všiml si v lese něčeho neobvyklého. Jeho maminka Brittany Moore jej po celou dobu bedlivě sledovala, aby se mu nic nestalo, trochu se vyděsila, když viděla, jak Ethan náhle zkoprněl, jak uvádí web ScoopUpWorthy. Rozhodla se tedy jít za ním a zeptat se ho, co tam vidí. „Nohy,“ odpověděl.

Taková odpověď maminku trochu znepokojila. Když se podívala směrem, kterým se dívá její syn, ničeho si nevšimla. Z jejího pohledu tam rozhodně nikdo nestál. Pak ji ale napadlo přikrčit se, aby měla stejný výhled jako dítě. Najednou zahlédla pár nohou a vedle zlomené hole. Brittany byla v šoku, zpanikařila, nevěděla, co má dělat. Utéct, nebo vyrazit na pomoc? Venku měla jednoho syna a uvnitř druhého.

Internetem koluje video, které slouží jako varování. O tomto lesním nebezpečí netuší 99 % lidí

Dítě zachránilo pohřešovanou ženu

Nakonec se Brittany uklidnila a zavolala záchrannou službu. Jak se nakonec ukázalo, jednalo se o 82letou ženu Karen Lipscomb trpící Alzheimerovou chorobou, která se pohřešovala už 4 dny. Byla dezorientovaná, ale naštěstí naživu, jak píše server 1011now. Než se Karen vrátila domů, byla ošetřena a také se setkala se svým zachráncem Ethanem.

Karen nabídla Brittany a její rodině peněžitou odměnu za svou záchranu. Kdyby nebylo Ethana, možná by nepřežila. Brittany však peníze odmítla, tak Karen alespoň obdarovala Ethana bublifukem. Obě rodiny jsou stále v kontaktu. O podobném případu pohřešované ženy jsme již informovali na SvětěKreativity. V tomto případě našel policista uprostřed lesa podezřelý stan.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*