Dlouhé vlasy bratrů byly ve škole terčem posměchu a šikany. Časem ale chlapci všem vytřeli zrak

Fotografie: Depositphotos

Stává se, že se děti mezi sebou začnou šikanovat. V mnoha případech se to týká jedinců, kteří nějak vyčnívají z davu. Tyto děti si nechaly narůst dlouhé vlasy a kvůli tomu se staly terčem posměchu.

Pokud budete mít možnost dostat se do dětského kolektivu, můžete si všimnout, že některé děti jsou více odstrčené. Většinou je to z toho důvodu, že ostatní děti se s těmito jedinci nechtějí bavit. Kvůli tomu mezi nimi poté vzniká šikana, která v mnoha případech není vůbec hezká. Malé děti totiž dokážou častěji ublížit mnohem více než dospělí lidé.

Děti se lišily od ostatních

V dnešní době není nic neobvyklého, když mají děti extravagantní a jiné typy účesů. I díky vlasovému účesu mohou vyjádřit svůj styl a projevit svou kreativitu. Některé děti však tyto výrazné změny ve stylu oblékání nebo jiného účesu nemají rády a začnou šikanovat ostatní. Podobně na tom byly i tyto děti.

Rodina chtěla podpořit bojovníky s rakovinou

Celá rodina žije v New Yorku a v nedávné době jim vstoupila do životů velice smutná událost. V rodině žije 7 dětí a všichni společně se svými rodiči zažili ztrátu blízkého člověka. Jednalo se o dítě, které mělo rakovinu, a nakonec kvůli tomuto onemocnění zemřelo. Děti z New Yorku chtěly jakýmkoliv způsobem pomoci s bojem proti rakovině, a proto se rozhodly, že si nechají narůst dlouhé vlasy.

Měly i vymyšleno, jak s vlasy naloží, jakmile dorostou do potřebné délky. Chtěly je darovat nadaci s názvem Children With Hair Loss. Tato nadace poté daruje vlasy dětem, které kvůli rakovině přišly o své vlastní. Toto hezké gesto však chlapcům přineslo hodně posměšků a šikany ze strany ostatních dětí.

Fotografie: Pexels

Šikana ze strany spolužáků

O tom, proč si děti nechaly narůst dlouhé vlasy, ostatní spolužáci nevěděli a začali se jim posmívat. Nebylo pro ně totiž obvyklé, že by si chlapci nechávali narůst dlouhé vlasy. To jim přišlo divné, a proto je začali šikanovat. Malé děti s dlouhými vlasy však jejich posměšky ignorovaly, protože věděly, že dělají něco pro dobrou věc. Nakonec však chlapci s dlouhými vlasy řekli, že obstáli v této těžké zkoušce, a svoje vlasy darovali nadaci.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]