Chůva miluje umírající dítě jako své vlastní, a tak učiní nabídku, kterou rodiče nemohou odmítnout

Kdo pracuje jako chůva malých dětí, měl by k nim mít přátelský vztah. Je to základ pro budování dobrých vztahů se svěřenci. Mezi některými chůvami a dětmi vznikají velmi silná pouta.

Kiersten Miles pracovala jako chůva dětí už několik let. Postupně vystřídala spoustu svěřenců, o které se starala. Byly mezi nimi většinou děti v předškolním i batolecím věku. Zatím poslední její svěřenkyní byla Talie Rosko, roztomilá holčička ve věku 1,5 roku. Kiersten si je ihned velmi oblíbila. Pak se dozvěděla šokující informaci.

Smutek v duších rodičů malé Talie

Péči o malou Talii převzala Kiersten ve chvíli, kdy rodina procházela těžkou životní zkouškou. Malá holčička totiž trpěla zablokováním žlučovodu a jen transplantace jater jí mohla zachránit život. Získat vhodného dárce ale není právě jednoduché, protože ne každý je kompatibilní s jejím organismem. Rodiče Talie proto zažívali hotová muka a strach o to, aby se vůbec nějaký dárce v brzké době našel.

Důležité rozhodnutí, které dívce zachrání život

Kiersten si malou Talii velmi oblíbila. Byla to holčička s věčně dobrou náladou. Neustále se usmívala a s radostí si se svou chůvou hrála. Vzniklo mezi nimi pěkné pouto, bylo vidět, že i Talie má svou chůvu velmi ráda. Když Kiersten viděla smutek v očích rodičů Talie, rozhodla se pro nevídané gesto. Rodičům navrhla, že Talii věnuje část svých jater.

Radost rodičů nebrala konce

Rozhodnutí Kiersten vlilo novou šanci do duší rodičů Talie. Kiersten se musel podrobit podrobného vyšetření, aby se zjistilo, jestli je kompatibilní s organismem malé Talie. Po šesti měsících důkladného testování vyšlo najevo, že je Kiesten více než vhodnou dárkyní. Talie tak měla naději žít normální život jako ostatní její vrstevníci.

Přátelské pouto na celý život

Operace malé Talie stejně jako Kiersten proběhly v pořádku a malá bojovnice byla zanedlouho propuštěna do domácího ošetřování. Talie se už těšila, až se setká se svou chůvou, s níž ji nyní pojí velké pouto. Kiersten jí svým činem zachránila život, za což byli její rodiče velmi vděčni.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]