Když otec zjistil, že jeho syn je homosexuál, rozhodl se mu napsat dojemný dopis

Fotografie: Depositphotos

Ať už jsou lidé jacíkoliv, vždy touží po tom, aby je jejich nejbližší přijali. To se konečně podařilo tomuto středoškolskému homosexuálovi z Michiganu.

Žijeme v době, kdy naši společnost tvoří různí lidé. Ať už jde ovšem o homosexuály, bisexuály nebo transsexuály, vždy bychom měli přijmout fakt, že jsme si všichni rovni. Nikdo by nikoho neměl odsuzovat jenom kvůli tomu, jaké pohlaví člověka přitahuje. Bohužel se však stále najdou lidé, kteří tuto myšlenku zavrhují. Otec středoškoláka z Michiganu měl být jedním z nich, ale tento dopis je důkazem toho, jak se v něm mladý homosexuál zmýlil.

Není se za co stydět

Pokud člověk o sobě zjistí, že ho přitahuje stejné pohlaví, jako je on či ona, rozhodně se nemá za co stydět. Žijeme ovšem v době, kdy se stále najdou jedinci, kteří tuto myšlenku zavrhují a všechny kromě heterosexuálů označují za dno společnosti. To je však naprosto omezený názor, jež má za dopad na dané lidi. Ti pak mají velký problém cítit se jako součást jednoho celku na této planetě.

Fotografie: Pixabay

V důsledku toho velmi často mladí homosexuálové raději tají to, kým opravdu jsou a žijí ve stresu a strachu. Kdyby to o nich někdo zjistil, určitě by se snažil je následně co nejvíce potupit. A právě jedním z takových případů byl i mladý středoškolák z Michiganu, který se svou homosexualitu snažil ukrýt především před jeho otcem. Myslel si totiž, že by pravdu o jeho synovi nikdy nepřijal. To se ovšem změnilo v den, kdy mladík našel na svém stole velmi dojemný dopis.

Opravdu dojemný dopis

Jednoho večera si mladý středoškolák volal se svým přítelem Mikem. Shodli se, že přišel čas na to, aby svou homosexualitu konečně přiznal. Jasně však během rozhovoru poprosil o pomoc. Jakmile se mladík ráno vzbudil, našel na kuchyňském stole dopis, na kterém bylo napsané jeho jméno. Stálo v něm:

„Včera večer jsem zaslechl tvůj rozhovor s Mikem o tom, jak se nám chceš přiznat o své homosexualitě. Synku, vím o tom už od tvých šesti let, takže se nemusíš bát, že by mi to nějakým způsobem vadilo. Miluji tě už od tvého narození, a to, že jsi „jiný“, na tom nic nemění. Tvoje máma i já vidíme v tobě s Mikem velmi roztomilý pár.“

Fotografie: Pixabay

Pod dojemným vzkazem byl podepsán otec středoškoláka, který dal nyní svému synovi jasně najevo, že tu pro něj vždy je, a bude tomu tak i nadále. Mladý homosexuál nemohl uvěřit svým očím a dopis od svého otce sdílel na internetu. Když ho přijali jeho nejbližší, tak už mu bylo jedno, co si o něm myslí okolní svět – hlavně ať už dál nežije ve lži.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]