Dokonalé sousedské vztahy narušila nečekaná věc. Smrt staršího muže, který zanechal nemalé překvapení

Sousedské vztahy nemusí být vždy špatné. To může potvrdit rodina z New Yorku. Jejich soused však záhy zemřel a to je velmi šokovalo. Nutno však dodat, že po tom se stalo něco zcela nečekaného. Než se k vyústění tohoto příběhu ze života dostaneme, je na místě začít ho vyprávět od samého začátku.

Stěhování do New Yorku

Rodina Williamsových se rozhodla přestěhovat do New Yorku. Měli z toho velké obavy. A zcela oprávněně. New York je velké neznámé město a neměli tušení, kdo bude žít v bytě vedle nich a jaké budou sousedské vztahy. Když se nastěhovali, začali postupně poznávat své sousedy. Jedním z nich byl Ken Watson, kterého si rodina ihned oblíbila.

Byl to výjimečný muž

Ken Watson žil v bytě sám a začal se s rodinou Williamsových přátelit. Ta zjistila, jak milý a také výjimečný muž to je. Žil většinu života ve městě Barry ve Walesu a poté se přestěhoval do New Yorku. Měl dvě děti a žil život, který byl plný dobrodružství. Například často skákal padákem, stejně jako se velmi rád potápěl. To vše ale zažíval v době svého mládí. Nyní už měl požehnaný věk, bylo mu 83 let. Stále však byl velmi vitální.

Najednou zemřel

Přišlo to z ničeho nic. Ken Watson navzdory své vitalitě najednou zemřel. Rodina Williamsových z toho byla v šoku, jelikož to byl jejich velký rodinný přítel a vlastně jediný člověk, se kterým v domě udržovali dobré sousedské vztahy. Měl už na to věk, ale nikdo nečekal, že to přijde tak najednou a tak brzy. Rodina z toho byla smutná, ale to ještě nevěděli, co se následně stane.

Jednoho dne zazvonila jeho dcera

Na rodinu Williamsových jednoho dne zazvonila Kenova dcera, která stále ve dveřích a držela velký pytel. Řekla, že právě ten je určený jim. Její otec věděl, že ho čeká smrt a poslední týdny chodil pravidelně nakupovat dárky pro jejich rodinu. Tedy konkrétně pro jejich malou dcerku. V pytli byly dárky rozdělené podle věku. Každý rok tak měla nachystaný dárek, až do jejích 16 let.

To rodinu zcela dojalo a nevěděla, jak má vyjádřit své díky. Řekli dceři, že její otec byl velmi výjimečný a skvělý muž. Vzali si pytel a těšili se na Vánoce a na to, až rozbalí první sérii dárků pro svou malou dceru.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]