Uklízečka zanechala po posledním dni v práci svým šéfům upřímný dopis. 35 let tvrdě pracovala a musela snášet hrozné věci

Fotografie: Depositphotos

Uklízečka pracovala dlouhých 35 let v bance, kde ji nadřízení neustále ponižovali. Svým dopisem na rozloučenou ovšem vyvolala velký rozruch.

Julie Cousinsová je žena, která pracovala 35 let jako uklízečka v anglické bance. Za její dobu působení se však nikdy necítila dobře, nadřízení se jí neustále vysmívali a mnohdy jí dokonce i ponižovali. Když přišel den jejího odchodu do důchodu, rozhodla se, že napíše dopis, aby dala najevo, jak špatně s ní bylo zacházeno. Ten však vyvolal obrovský rozruch nejen ve firmě, ale také na sociální síti Twitter, kde obsah dopisu sdílel její syn.

Dojemný dopis od uklízečky

Julie Cousinsová byla vždy spolehlivá uklízečka, která díky své organizovanosti a pečlivosti udržovala banku zářivě čistou. I přesto se jí však nikdy nedostalo od svých nadřízených sebemenšího uznání, naopak ji označovali za někoho, kdo jim svou funkcí není rovný. Po dlouhých pětatřiceti letech se žena rozhodla odejít do důchodu, a ačkoliv to bylo pro ní těžké, myslela si, že to bude nejlepší rozhodnutí.

Fotografie: Pixabay

Než však Julie odešla, rozhodla se, že smutek, který se v ní za celou dobu jejích pracovních let nahromadil, vyjádří na papír, aby mohla sdělit, co si vždy myslela o chování svých nadřízených v práci.

Nyní už jí nikdo nemohl uškodit více, takže konečně mohla upustit pár slov:

Zdravím dámy, zítra to bude můj poslední den, kdy pracuji pro tuto banku. Připravila jsem kýbl s veškerými čistícími prostředky pro novou uklízečku, jestli se tedy nějaká vůbec najde.

 Rozhodla jsem se opustit tuto práci především kvůli vašemu hnusnému chování, které jsem od vás každý den musela snášet. Všechna ta krutost a nerespektování je však pouhým odrazem vaší osobnosti, ne mé.

Fotografie: Pixabay

Ještě dodám jednu radu na závěr, kterou byste si měli všichni vzít k srdci: Ve světe, kde může být každý kým chce, byste měli být především milí. Opravdu nejste o nic lepší než já jen proto, že jsem pouhá uklízečka.  

Uživatelé internetu jsou nadšení

Jakmile se dopis dostal na sociální síť Twitter, stal se během chviličky skutečným hitem a získal si nevídanou popularitu. Všichni uživatelé internetu včetně syna této uklízečky si myslí, že dopis napsala velmi dobře.  „Byl jsem vychován tak, abych se v práci choval ke všem stejně, a to ať už jednám s generálním ředitelem, nebo s popelářem,“ objevilo se v komentářích na internetu.

Zdroj: DailyStar

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]