Dva kolegové v práci po letech zjistí, že je pojí biologické pouto otce a syna. Celý život žili ve lži

Fotografie: Depositphotos

Dát dítě k adopci nebývá lehkým rozhodnutím. Většina takových rodičů už své dítě nikdy neuvidí. V tomto příběhu však otce a syna opět spojila společná práce.

Nathan Boss byl dám k adopci ještě jako novorozenec. Vyrostl ve šťastné rodině u adoptivních rodičů. Biologickou rodinu nikdy nehledal a ani o ně nestál. O to větší šok pro něj bylo, když zjistil, že jeho kolega z práce, se kterým se již dva toky přátelí, je jeho biologickým otcem. Postupně se s touto odhalenou pravdou učí žít a jejich přátelství tím neutrpělo.

Byli kolegy už dva roky

Vždycky věděl, že je adoptovaný, jeho rodiče mu to nikdy netajili. V pubertě se definitivně vzdal myšlenek na svoji biologickou rodinu. Přestal řešit, proč si ho nenechali a nikdy ho ani ve snu nenapadlo, že by se s nimi měl někdy potkat. Jeho matka však identitu jeho biologických rodičů znala. Nikdy o tom ale příliš nemluvila a tak Nathan ani nevěděl jak se jmenují.

Po střední škole začal pracovat jako řidič kamionu pro jednu společnost ve Wisconsinu. Tady se seznámil s Robertem Degarou. Bylo mu 55 let, byl kníratý, potetovaný a stejně jako Nathan měl zálibu ve vtipkování na účet kolegů. Společný smysl pro humor je spojil a vtipkování se přesunulo i na Facebook, kde se stali přáteli.

Fotografie: Freepik

Matka ho poznala v přátelích na Facebooku

Nathanova matka si u synových příspěvků na Facebooku všimla, že je v kontaktu s mužem, který se jmenuje stejně jako jeho otec. Nejdříve se zdráhala tomu uvěřit a nebyla si jistá, zda je to skutečně on. Nakonec se její podezření potvrdilo a ona Nathanovi řekla, že se nejspíš přátelí se svým biologickým otcem.

Nathan vzpomíná, jak málem spadl z gauče. Uvědomění, že kolega se kterým se už dva roky přátelí je jeho otec, ho šokovalo. Přemýšlel, jak mu to oznámit. Nakonec mu napsal zprávu a pak si zatelefonovali. Prý tak trochu trapně vtipkovali a v hovoru nastaly i chvíle ticha. Ani jeden nevěděl co na to říct a jak k této šokující zprávě přistoupit.

Nevěděli, co na to říct

Nathan se později dozvěděl, že jeho otec byl ještě velmi mladý, když jeho tehdejší manželka otěhotněla. Ani jeden se prý necítili na výchovu dítěte. Navíc se měl Nathan narodit předčasně a hrozilo riziko, že bude postižený. Nathanova matka navrhla, že by mohli dát dítě k adopci. Jeho otec s tím souhlasil a podepsal potřebné dokumenty. Chlapec přišel na svět císařským řezem a ani jeden ho už po porodu neviděli.

Prý vždy v hloubi duše na Nathana myslel. Co asi dělá a jaký vede život. Když se dozvěděl, že jeho Nathan je jeho biologický syn, měl radost, že se z něj stal úspěšný a tak dobrý člověk. V jejich vztahu se toho nakonec moc nezměnilo. Robert řekl, že rozhodně nemíní začít po téměř třiceti letech s otcovskou rolí. Vyhovuje jim, že jsou přátelé. Nathan pozval Roberta na svou svatbu a oba pokračují v budování vzájemného přátelství.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*