Dvouletý chlapec jako imitátor Elvise Presleyho je miláčkem publika

Tento úžasný zpěvák a tanečník již nežije, ale zanechal takový odkaz, že být imitátor Elvise může být pro mnohé tanečníky i povolání. Tento konkrétně si sice ještě svými vystoupeními nevydělává, ale už je miláčkem publika. Pokud v tom bude pokračovat, bude patrně jedním z nejpopulárnějších, nejoblíbenějších a nejtalentovanějších.

Jsou mu jenom dva roky

Je to až neuvěřitelné, ale tento imitátor Elvise má jenom 2 roky. V době, kdy někteří jeho vrstevníci mají problém s tím, aby dokázali chodit, tento chlapec už předvádí své umění na tanečním parketu, před poměrně početným publikem. Stačí pár pohybů a je jasné, že se dítě stává miláčkem všech, kteří ho sledují.

 Talent a odvaha mu nechybí

Ve dvou letech předvádí hned dvě věci. Tou první je fakt, že malému dítěti rozhodně nechybí dokonalý talent související s tancem. Tento imitátor Elvise zkrátka dokáže zaujmout. Druhá věc, která mu rozhodně nechybí, je odvaha. Řekněte sami, znáte snad ve svém okolí něčího potomka, který by měl tolik odvahy a sám se předvedl před zaplněným sálem na tanečním parketu?

Začala hrát hudba a šel na to

Chlapec jménem William Stokkebroe se rozhodně nebál. Už od prvních tónů bylo jasné, že se chce předvést a ukázat, co v něm je. A jelikož je to imitátor Elvise, musela zahrát i jeho proslulá píseň. Tedy song s názvem Jailhouse Rock, který je znám po celém světě. A když ne názvem, tak jakmile uslyšíte prvních několik tónů, tak vám bude jasné, o jakou píseň jde.

Válel od začátku do konce

Říkáte si, že malý dvouletý kluk vzhledem ke svému věku nemohl být tak skvělý, jak tu popisujeme? Není nic jednoduššího, než když se o tom sami přesvědčíme. Jeho taneční vystoupení bylo zachyceno na video, a tak může každý snadno posoudit, zda chlapec talent má, nebo nikoliv. My jasně říkáme, že rozhodně ano. Podívejte se a potvrďte náš názor.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]