Absolventské vystoupení, u kterého se tajil dech. Tohle od studentů nikdo nečekal (Video)

tanec dvojice
Fotografie: Pixabay

Studenti střední školy v Białé Podlaské dokázali překvapit nejen rodiče a učitele v sále, ale i internet. Jejich závěrečné taneční vystoupení bylo natolik originální, že se dostalo až na sociální sítě.

To, že studenti při ukončení školy tancují, není nijak neobvyklé. Málokdo si však se svým závěrečným vystoupením dá tolik práce jako studenti této školy. Rozhodli se na konci školního roku předvést jedinečný romantický tanec, který diváky ohromil. Nejen oblečení dívek a chlapců bylo do detailů promyšlené, ale celková choreografie byla doslova dechberoucí.

Na studentech bylo vidět nadšení

Celému vystoupení dodalo jedinečnost rozhodně i nadšení, s nímž studenti vystupovali. Na první pohled bylo vidět, že tancovali s nadšením i s láskou. Na svém vystoupení si dali opravu záležet, což bylo opravdu znát. Ve finále totiž celé jejich představení působilo téměř profesionálně.

Dívky měly na sobě vlající bílé šaty, díky kterým každá z nich působila jako z pohádky. Romantická hudba zvolená k vystoupení jen podtrhovala jedinečnost celého představení. Každý z chlapců měl na sobě sako a vkusného motýlka. Přestože na některých byla vidět nervozita, jejich vystoupení bylo nakonec jedinečným zážitkem.

Vystoupení jako z pohádky

Celá choreografie byla rozdělena na několik pasáží. V některých tančily dívky s chlapci, někde byly dokonce dívky ve středu tanečního parketu samy. Nechyběly ani zvedačky, nebo dokonce romantické objetí vybraných párů. Taneční vystoupení bylo obohaceno o několik profesionálních prvků, které studenti zvládli na jedničku.

Závěrem celého vystoupení byla sóla jednotlivých dvojic, během kterých byly páry postupně představeny okolním přihlížejícím. Taneční pár vždy dotancoval do středu ostatních studentů, kde byla postupně představena tancující studentka a její taneční partner. Jejich pojetí bylo opravdu jedinečné a působilo důstojně.

Zdroj: PlanetaPL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]