Dechberoucí výkon předvedla mladá krasobruslařská dvojice. Všem v publiku spadla z jejich jedinečného vystoupení brada

Fotografie: Depositphotos

Mladí krasobruslaři ve svém útlém věku předvedli ohromující show. Jejich tanec na ledě zanechal přítomné diváky beze slov. Trenér na ně už nemohl být více hrdý.

Krasobruslení je druh zimního sportu, který je extrémně náročný na sladěný tance s uměleckými piruetami a skoky na ledě. Když v něm však někdo vyniká, o to krásnější je to podívaná. Duo 9letá Evelina Pokrasnetyeva a 12letý Ilya Makarov jsou zdárné příklady toho, jak to vypadá, když se tvrdě dře na zdokonalování svého talentu. Předvedli ohromující bruslařský výkon, k němuž jim pomáhal jejich slavný trenér Ilya Izaslavovich Averbukh.

Předlohou vystoupení byl oscarový muzikál

Pro soutěž byla tématem filmová hudba City of Stars z oscarového snímku La La Land. Od toho se odvíjely také kostýmy zvolené pro toto výjimečné vystoupení. Evelina měla na sobě sytě žluté šaty pokryté květinami a Ilya černé kalhoty s šedou košilí. Na ledě bylo ihned zřejmé, že dvojici mladých bruslařů spojuje nepopiratelné pouto a přátelství.

Celou dobu je podporoval jejich trenér

Ke dvojici však neodmyslitelně patří i jejich slavný trenér Ilya Izaslavovich Averbukh, který je na jejich cestě za úspěchem celou dobu provází. Byl s nimi i zde na soutěži, když trénovali. Poté sledoval samotné představení zpovzdálí. Evelina a Ilya předvedli ohromující bruslařský výkon, nad nímž zůstává rozum stát. Všichni přítomní bez mrknutí oka s úžasem sledovali show, která se odehrávala na ledě.

Publikum jim nepřestávalo fandit

Když dvojice vstoupila na led, dav okamžitě začal jásat. Nesmírně mladé dvojici fandil. Evelina nastoupila s úsměvem na tváři, oba zaujali pozice a čekali, až se spustí hudba. Poté začala fascinující sekvence plná skoků, piruet a pohybů, které by byly pro obyčejného člověka nemožné i na pevné zemi, natož na kluzkém ledě.

Byl to více než jen tanec

Celé představení bylo více než pouze tanec na ledě. Evelina a Ilya klouzali po ledě, jako kdyby se pro tento moment narodili. Jejich pohyby byly provedeny naprosto dokonale. Jeden druhému důvěřovali, a to jim dovolilo tančit bez sebemenších překážek. Po vystoupení obdrželi kytici květin a objetí od trenéra, jenž už nemohl být na své svěřence více hrdý.

Zdroj: Madlyodd

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]