Flashmob na letišti v Dublinu. Tito tanečníci umí rozhodně zaujmout

Letiště jsou obvykle místa, kde se příliš zábavy neděje. I proto je jakýkoliv flashmob zajímavým zpestřením. To se přesně povedlo skupince mladých lidí, která zaujala každého, kdo se v tu dobu na letišti v Dublinu pohyboval.

Začalo to na eskalátorech

Skupinka mladých dívek postupně sjela z eskalátorů. A to jak z těch napravo, tak i z těch nalevo. Najednou se začala spojovat a postupně se pohupovat do rytmu. V tu chvíli bylo celkem jasné, že tyto dívky nikam necestují, ale že se chtějí ukázat a že chtějí předvést, co umí. Jde o takzvaný flashmob, který je po světě i u nás velmi oblíbený jev. Vlastně jde o záměr narušit běžný chod místa. A to nejčastěji prezentací něčeho unikátního. Většinou se jedná o tanec.

Dívky nebyly na letišti samy

Nebylo to jenom dívky, které se na letišti rozhodly ukázat co umí. Chvíli po nich se v hale objevili také chlapci. A také ne náhodou. Šlo o velmi dobře zorganizovaný flashmob, který dokázal přilákat velkou pozornost. Ihned se shromáždilo mnoho cestujících, kteří sledovali, co se to děje.

Dokonalý irský tanec

Vše se odehrálo na letišti v Dublinu, a tak je celkem jasné, co se tancovalo. Byl to jeden ze známých a velmi populárních irských tanců, který zaujal jak místní, tak i každého turistu který se v letištní hale nacházel. Pokud jste u toho nemohli být, rozhodně není důvod zoufat. A to z důvodu, že vše bylo profesionálně natočeno. Prohlédněte si video mladých žen a mužů alespoň takto zprostředkovaně. Až je uvidíte, jistě budete jejich tanec obdivovat tak, jako lidé na letišti.