Z oblíbeného sportovce se během exotické dovolené stal pravý superhrdina. Zachránil topící se pár

Fotografie: Norbert Nagel / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Z exotické dovolené si odveze zážitek, o jakém se mu ani nesnilo. Podívejte se, jak se známý fotbalista pohotově vrhá do akce, aby zachránil tonoucí dvojici.

Bývalá hvězda Realu Madrid se předvedla na dovolené. Sergio Arribas byl prohlášen za hrdinu poté, co se na internet dostaly záběry z kamery, která zachytila, jak zachránil dva tonoucí. Zprávu přinesl deník The Sun a součástí záchrany byla také jízda na obří skluzavce. Do záchrany tonoucích se zapojila i jeho přítelkyně, s níž trávil dovolenou na Maledivách.

Když se koupali, zaslechli volání o pomoc

Bývalý hráč Realu Madrid Sergio Arribas si koncem června vyrazil na dovolenou na exotické Maledivy. To ještě netušil, že se tu stane hrdinou, když zachrání dva lidské životy. Jeho pohotový zásah zachytila kamera. Záběry zveřejnil deník Muhbir na sociální síti X. Na nich je zachycen fotbalista, jak se svojí přítelkyní pobývá v bazénu s krásným výhledem na moře pod nimi.

Na záběrech je vidět také dvojici lidí v moři, kteří se drží nafukovacího kruhu, ale jsou ve zjevných nesnázích. Arribas zaslechne, jak zoufale volají o pomoc, a okamžitě opouští bazén. Za chvíli je vidět, jak použije velký tobogán, po němž se za dvojicí rychle sveze do moře. Nejprve dopraví do bezpečí ženu a vrací se zpět pro muže.

Kolemjdoucí žena si jako jediná všimla dítěte na ulici. Po krátkém rozhovoru jí spadla brada

Lidé ho na sítích oslavují jako hrdinu

I jeho 22letá přítelkyně Anna Martinová skáče z mola do moře, aby pomohla s jejich záchranou. Přibíhají také další lidé a hází do vody záchranné kruhy. Dvojici, kterou údajně strhl na moře silný proud, se podaří zachránit a dopravit do bezpečí. Arribas byl po zveřejnění záběrů okamžitě prohlášen za hrdinu a lidé mu za jeho pohotovou reakci tleskají.

22letý Arribas je profesionální španělský fotbalista, který v sezóně 2020/2021 oblékal dres Realu Madrid a úspěšně za tým odehrál 14 zápasů. Ve stejném roce také debutoval v Lize mistrů UEFA. Od loňského roku hraje za tým Almeria. Na Světě Kreativity jsme rovněž psali o 3leté holčičce, která zachránila mladší sestru před utonutím. Vše zachytila kamera.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*