13letá dívka se vyfotila, jak pózuje na rybářském výletu. Při prohlížení fotografie se její matka začala klepat strachy

Fotografie: Depositphotos

Poté, co byla fotografie sdílena na internetu, vyděsila tisíce lidí. Jsou však tací, kteří věří, že fotografie je falešná a měla jen diváky zastrašit. Po skutečné pravdě se ale nadále bádá.

Rodina z Georgie v USA byla na rybářském výletu, aby oslavila narozeniny 12letého Koltona Ogletreeho. Během výletu, jeho 13letá sestra udělala selfie v lese, které se od té doby stalo virální. Na fotografii sedí Haley Ogletree v zadní části rodinného náklaďáku. To, co je ale za ní zapůsobilo na uživatele internetu děsivě.

Vetřelec na fotografii sestry s jejím bratrem

Na nyní virální fotografii se Haley usmívá do kamery, když se její bratr sklání za náklaďákem a nakládá krabici s nářadím na valník. Když se však podíváte pozorně, uvidíte v odrazu zadního okna vozidla tvář jiného muže. Zdá se, že tento Afroameričan stojí jen pár centimetrů od Koltonovy tváře, když nakládá krabici s náčiním na náklaďák. Kolton ale trvá na tom, že tam v té době nikdo nebyl. Dokonce celá rodina Ogletree tvrdí, že během rybářského výletu nikoho takového nepotkala.

Tato fotografie rébusem ze života. Dokážete na ní do 10 sekund najít skrývající se kočku, nebo selžete?

Názory na fotografii jsou různé

Matka si osobně si myslí, že je přítomnost muže docela fajn, protože Kolton v tu dobu chytil největší rybu, jakou kdy ulovil. „Ze snímku to totiž vypadá, že ten muž je za něj šťastný!“ Jeho přítomnost ale nemusí být nutně přívětivá. To už ale zůstává ve hvězdách a nebo i dle některých uživatelů, ve složce nějaké photoshopové aplikace.

Fotografie se stala celosvětově populární

Haleyina fotografie byla již sdílena více než 10 000krát a obdržela miliony reakcí. Komentáře k původnímu příspěvku se pohybují od skepse až po pouhou víru, že jde o ducha, který fotobombuje selfie. Přestože se Haley bála toho, co našla, ráda viděla, co lidé říkají na Facebooku a některým komentářům se i zasmála.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*