Halucinace může způsobit i obyčejný obrázek nebo video

Halucinace nezpůsobují jenom psychické problémy, nebo třeba drogy. Může je způsobit i obyčejný obrázek, nebo třeba video. Pokud nevěříte, je celkem jednoduché to vyzkoušet. Pátrali jsme a jedno takové video jsme skutečně našli. A pochopitelně ho i vyzkoušeli. A musíme pravdivě uznat, že se s námi stalo něco, co jsme nečekali.

Halucinace jako po užití LSD

Droga LSD je jednou z nejznámějších po celém světě. Jejím hlavním unikátem je to, že dokáže navozovat zajímavé halucinace. I když se užití drogy může jevit jako zajímavý zážitek, nelze zapomínat na četná negativa. Halucinace mohou být někdy tak živé, že si jedinec následně ublíží, nebo mohou být spíše negativní, což prohlubuje problémové psychické stavy. Když k tomu přidáme fakt, že na drogách může vzniknout závislost, je lepší se jim vyhnout.

Co navodí podobné pocity?

Člověk je však tvorem zvídaví a řada lidí by chtěla vědět, jaké halucinace může droga LSD přinášet. Je nějaká možnost? Dá se říci, že zprostředkovaně něco podobného skutečně možné je. Je tím toto video, které je označováno jako virtuální LSD. Stačí se na video pouze intenzivně dívat a poté můžete zažít v podstatě nepoznané stavy. Je jasné, že jde o velké lákadlo, které chce mnoho lidí vyzkoušet. Nedivíme se. Kdo by nechtěl poznat to, co jinak způsobují pouze drogy, které se řadí mezi tu nelegální variantu.

Dávejte si pozor

Pokud je vaším cílem halucinace navozené tímto videem vyzkoušet, doporučujeme opatrnost. Hlavní je mít někoho vedle sebe, kdo na vás dohlédne. Nikdy totiž nevíte, jak budete během halucinace reagovat. Zvláště, pokud se jedná o vaši úplně první zkušenost. Mějte u sebe někoho, kdo vás v případě potřeby probudí a zajistí opět vaši bdělost. Pokus se vše podaří, jak má, tak můžete opravdu poznat celkem nepoznané. Potvrzuje to řada lidí, co toto video zkusila. Bohužel je i menší vzorek těch, na které nepůsobí.