Hasič zažil noční můru všech záchranářů. Jeho vlastní dcera byla obětí dopravní nehody, u které zasahoval

Fotografie: iStock

Na vesnické silnici došlo k vážné dopravní nehodě, ke které byli přivoláni i hasiči. Jeden z nich však v jednom z vraků našel bez známek života vlastní dceru.

Ten den si Ella Brook Smithová vyrazila na místní pláž se svým přítelem. Bylo krásné počasí, a tak si chtěli užít slunný den. Se svým otcem se ráno rozloučila jako obvykle. Bohužel na zpáteční cestě se jejich vůz dostal do kolize s dalšími dvěma auty a Ella na místě spolujezdce neměla šanci na přežití. Auto bylo na její straně přimáčknuté na skálu a celá část vozu byla zdeformovaná.

Osudný večer

Ten večer měl službu Adrian, sedmačtyřicetiletý hasič. Po nehodě následně vznikl požár, proto jednotka neprodleně vyrazila k zásahu. Pro Adriana šlo o rutinní záležitost. Pak ale v jednom z vozů rozpoznal tělo své mrtvé dcery. Jeho přítel se později vyjádřil: „Neumíte si představit, jak se Adrian musí cítit. Nejhorší noční můrou každého pracovníka záchranné služby je najít své vlastní dítě jako oběť.”

Ella byla jedinou obětí dopravní nehody, další tři lidé byli těžce zraněni, včetně jejího přítele. Ve svých 21 letech měla zdravotní sestřička v pečovatelském domě celý život před sebou. Měla velké životní plány a užívala si života plnými doušky. Šokovaná rodina poté zveřejnila příspěvek na sociálních sítích: „Jsme úplně zdrceni ztrátou naší drahé Elly. Byla to velmi milovaná a starostlivá dcera, sestra a vnučka.”

Život bez dcery

Celá rodina se po tomto šoku dostala do specializované péče policejní jednotky Dyfed Powys. Tam jim poskytli první pomoc a pomáhali jim překonat následující dny po tragédii. Nečekaná smrt mladé Elly zasáhla všechny v blízkém okolí. Její přátele na ni vzpomínají jako na nejsladší dívku, která kdy chodila po zemi.

Život někdy píše opravdu kruté příběhy. Vyrovnat se se ztrátou dítěte je nesmírně těžké. Pokud však k ní dojde takto nečekaně, bez jakéhokoli předchozího náznaku, je to o to větší tragédie. Rodina na Ellu s láskou vzpomíná. Adrian si prošel peklem, ale práce hasiče se nevzdal a je připraven zachraňovat životy, i když u své vlastní dcery nedostal k záchraně žádnou šanci.

Zdroj: Daily Mail