Žena po porodu málem zemřela. Pak její bratr učinil zásadní objev

Fotografie: Depositphotos

Porod miminka je očekávanou událostí, na kterou se těší oba rodiče i zbytek celé rodiny s přáteli. Tito rodiče si ale prošli peklem. Naštěstí byl poblíž bratr těhotné ženy.

Jakmile žena zjistí, že je těhotná, je to pro oba rodiče velice radostná zpráva. Těhotné ženy se většinou obávají porodu, protože se nejedná o příjemnou záležitost. Mnoho maminek se však na porod může alespoň trochu připravit předem. Při tomto porodu se ovšem stalo něco, co nikdo nečekal, a těhotná žena téměř umřela.

Porod může být velmi náročný

Pokud je žena prvorodičkou, většinou je její porod velmi zdlouhavý a také hodně náročný. Ženy, které rodí podruhé, už alespoň trochu tuší, co je čeká. I ty ale může zaskočit nečekaná situace u porodu, protože se může zkazit cokoliv. Naštěstí jsou lékaři připravení na různé situace a vědí, jak se zachovat. V tomto případě však vůbec netušili, co je u ženy špatně.

Těhotenství probíhalo jako obvykle

Melanie Pritchardová zažívala zcela běžné těhotenství, které neprovázelo nic neobvyklého. Oba rodiče se těšili na příchod svého miminka, ale to ještě netušili, co je čeká. Jakmile nastala doba, kdy měla Melanie rodit, něco se najednou změnilo a mladé ženě začalo být velmi špatně. S křečemi v břiše ji lékaři poslali na jednotku intenzivní péče a pokoušeli se zjistit, o co se jedná.

Lékaři přišli na vzácný stav

Po různých vyšetřeních, které Melanie musela podstoupit, bylo zjištěno, že trpěla vzácným stavem. Plodová voda unikla do krevního oběhu a způsobila jí embolii. Mezitím se narodila její dcera, jež byla zcela v pořádku, ale Melanie na tom byla opravdu špatně. Došlo až k tomu, že jí přestalo bít srdce.

Fotografie: Freepik

Bratr, který zachránil sestru

Manžel Melanie byl zdrcen tím, co se stalo, a ihned si pomyslel, že se stal vdovcem. Naštěstí byl nablízku Melaniin bratr, který je lékařem, a řekl, že se postará o to, aby Melanie přežila. Lékaři mezitím přivedli Melanii zpět k životu, ale musela být na plicním ventilátoru, protože její stav nebyl dobrý.

Bratr Melanie udělal různá vyšetření a po chvilce přišel na to, že jeho sestra má vnitřní krvácení, na které lékaři předtím nepřišli. Melanie byla ihned převezena na operační sál a byla zahájena operace. Díky svému bratrovi přežila a nyní žije spokojeně se svou rodinou a dcerkou bez jakýchkoliv následků nebo zdravotních komplikací.

Zdroj: CBN

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]