Čtyřletá dívka s Downovým syndromem dostala šanci na módní přehlídce. Video z celé akce výborně zachycuje celý dojemný moment

Fotografie: Freepik

Okouzlující čtyřletá holčička se zdravotním postižením vnesla úsměvy do tváří všech diváků módní přehlídky, když se šťastně procházela po přehlídkovém mole.

Francesca Rausi nebyla na mole poprvé. Tato krásná holčička má za sebou již mnoho zkušeností jako modelka. Na charitativní módní přehlídce pro modelky se zdravotním postižením byla za hvězdu.

Fotografie: Depositphotos

V krátkém videu můžete shlédnout stále se usmívající Francescu. Kráčí po mole s dalšími dvaceti modelkami ve věku od čtyř do dvaceti let. Její matka je na ni po právu hrdá a doufá, že modeling její dcery vnese do povědomí více zájmu o Downův syndrom.

Okouzlující holčička z Malty

V dnešní době je stále Downův syndrom v povědomí s řadou mýtů a předsudků, což zbytečně komplikuje život dětí i jejich rodin. Lidé s tímto druhem onemocnění jsou většinou velmi milí, dobrosrdeční a empatičtí. Takovou je i malá Francesca, která se stala modelkou již od útlého věku. Byla prvním batoletem na Maltě, které se zúčastnilo modelingové soutěže a vyhrálo ocenění.

Hrdá máma Michelle

Její matka Michelle je na svou dceru právem hrdá, a především je šťastná, když ji může pozorovat na přehlídkovém mole, kde se Francesca pohybuje jako ryba ve vodě. Založila pro svou dceru instagramový účet, kde sdílí fotky své krásné dcery s lidmi z celého světa. Podívejte se níže na krátký úryvek z módní přehlídky, kde Francesca okouzlila svou krásnou a šťastnou tváří celý svět.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]