Rodiče už byli připravení, že svoji smrtelně nemocnou dcerušku ztratí navždy. Ona ale náhle otevřela oči a řekla tato slova

Fotografie: Depositphotos

Rodiče této holčičky byli smíření s tím, že jim jejich holčička brzy navždy odejde. Ale ona všechny překvapila tím, jaká je bojovnice.

Mnoho lidí nezačne věřit na zázraky, dokud se jim nějaký nestane. Ale pravda je taková, že zázraky skutečně existují. Jasně, někdy jsou úplně nevysvětlitelné a také nepochopitelné, ale to je právě ten důvod, proč je to tak úžasné. A rodiče této malé holčičky také nevěřili na zázraky, dokud se jim jeden nestal. Jejich holčička byla totiž nemocná a oni už pomalu chystali pohřeb. Ale ona se ukázala jako obrovská bojovnice.

Měli počítat s nejhorším

Lékaři dávali malé Abby nulovou šanci na uzdravení. Byl jí totiž diagnostikován jeden z nejvzácnějších typů leukémie a strašlivá nemoc rychle vysála život z jejího drobného tělíčka. Rodiče této holčičky si kvůli jejímu uzdravení prošli peklem, ale bohužel nedocházelo k žádnému úspěchu. Ani po všech možných léčbách se její zdravotní stav nezlepšoval.

Lékaři už rodiče zkrátka nemohli dál utěšovat a tak jim raději řekli krutou realitu, ať počítají s tím nejhorším. Její odchod byl podle nich nevyhnutelný. O několik dní později se všichni její příbuzní sešli u jejího lůžka, když v tom holčička otevřela oči a řekla: „Vím, že mám zemřít a možná umřu. Ale tolik krásných věcí jsem ještě nikdy neudělala.“ A měla pravdu. Celý život měla ještě před sebou.

Abby se uzdravila

Osud dal této malé holčičce ještě jednu šanci. Z ničeho nic se totiž objevil dokonalý dárce kostní dřeně z Německa, který byl ochoten Abby pomoci. A implantace byla úspěšná. Od té doby uplynulo již 7 let a tato malá holčička se den ode dne zlepšuje. Se svou nemocí už nyní musí bojovat jen s pomocí léků. A její rodiče nikdy nepřestanou být dárci z Německa vděční.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]