Žena 8 let platila polovinu měsíčního nájmu za byt, kde bydlela se svým přítelem. Když zjistila, komu byt doopravdy patří, zažila doslova šok

Fotografie: Depositphotos

Jistě znáte staré pořekadlo po přízni řízni, ne vždy tomu tak je. Někdy stačí i kamarád, o kterém máte dobré mínění. I on může podrazit, jakmile jde o peníze.

V dnešní době mají lidé velké starosti a spoustu povinností. Placení inkasa, dětem obědy, záliby, kroužky, nájem, hypotéka a jiné. Rozhodně toho není málo, proto se některé páry domluví, že některé placení bude mít na starosti jeden a některé druhý. Takové rozhodnutí je většinou skvělé a rozhodně pomůže, ale někdy také může vést k podivným a velmi nepříjemným situacím.  

Věřit je důležité, ale být obezřetný je důležitější

Svému partnerovi nebo dlouholetému příteli vždy věříme. Známe se dlouho a rozhodně nás nenapadá mít podezření na určitou věc. Bohužel ale ne vždy je to tak, jak se zdá. Dokonce i blízký přítel se může stát nevyzpytatelnou osobou, která změní vše od základů. Takový příběh, který nezná mezí se odehrál mladé 41 leté ženě. Článek byl publikován v World of Satire s tím, že by se žena ráda se všemi podělila o své strašné zkušenosti a upozornila, aby si všichni byli obezřetní.

Fotografie: Pixabay

Žena svému spolubydlícímu, v té době příteli, velmi věřila, proto jej nechala, aby měl placení nájmu na starosti. Měsíčně mu žena dávala 382 eur na pokrytí bydlení. Celé dlouhé roky to takhle pár praktikoval. Byt měli pronajatý od dlouhodobého přítele jejího partnera, kterého neznala, ale jelikož svému protějšku důvěřovala, nezdálo se jí nic divného. Dál a dál platila 382 eur.

Opak se stal pravdou

Ženin dlouholetý přítel lhal o původu bytu, za který Laura platila nájem. Tento byt vlastnil přítel sám a získal jej jako dědictví po zesnulých rodičích. I tak si vymyslel fiktivního kamaráda a fiktivní bankovní účet, na který ženiny peníze odesílal. Celé to byla lež a žena svému příteli za dlouhé roky zaplatila 36 638 eur. To je jistě vysoká cena za lež.  

Fotografie: Pixabay

Důvěra se buduje dlouhé roky, možno říci, že i celý život. Mějte se na pozoru, a než s partnerem zajistíte společné bydlení, jeden i druhý byste měli znát podmínky, které se budou týkat vás obou. Také je důležité partnera nejdříve poznat, poté s ním zakládat rodinu a společné žití. Tak nejlépe můžete předejít situacím tohoto typu. Buďte opatrní, ať se situace neděje i vám.

Zdroj: UberAlles