Mladá žena proměnila starou ruinu na útulné místo k bydlení

Fotografie: Imgur Photos

Na první pohled se může zdát tento malý dřevěný dům stojící uprostřed zeleně jako fádní a nudný, avšak když se podíváte do jeho nového interiéru, budete přímo ohromeni. Mladá Američanka z Idahu zdědila tuto skromnou nemovitost po své babičce, která zemřela již před třiceti lety. Obydlí bylo velice zanedbané, jelikož ho nikdo dlouho neobýval. Proto se rozhodla jej kompletně zrekonstruovat zvenku i zevnitř. Podařilo si jí to nanejvýš skvostně.

Proměna interiéru

Nejprve se žena pustila do vyklízení vnitřních prostor domu. Musela zlikvidovat veškerý starý nábytek a zjistit stav nosných zdí. Kupodivu se zdála nemovitost jako neporušená.

Fotografie: Imgur Photos

Později však Američanka natrefila na stěnu, která byla zcela zdevastovaná nakumulovanou vlhkostí. Proto bylo potřeba ji důkladně očistit a ošetřit od vlhkého a plesnivého materiálu a nově omítnout. Když se zbavila všech nepotřebných věcí a vystěhovala s rodinou nepoužitelný nábytek a spotřebiče, mohla započít skutečná proměna interiéru.

Fotografie: Imgur Photos

Stěny obydlí nechala mladá Američanka omítnout v béžovém odstínu, který dokonale koresponduje s novým designem. Vše je sladěno do tmavších barev, jako je černá a tmavě hnědá. Nemovitost dostala krásnou novou tvář v podobě stylového a moderního nábytku s dřevěnými prvky.

Fotografie: Imgur Photos

Také lze obdivovat novou a moderní plně vybavenou kuchyňskou linku. Je to vskutku úžasné bydlení pro příjemné dny s rodinou.

Fotografie: Imgur Photos

Nenápadný minimalistický exteriér

Když se na domek podíváte zvenku, působí tak trochu jako z pohádky. Žena zachovala jeho dřevěné obložení a pouze dřevěný materiál nechala ošetřit a přetřít novou barvou. Šedá v kombinaci s bílou k domu dokonale pasuje.

Poloha nemovitosti je také úžasná. Okolní příroda evokuje klid a pohodu. Z této dokonalé proměny by jistě babička mladé ženy měla ohromnou radost. Co na ni říkáte vy? Líbí se vám?

Fotografie: Imgur Photos
Fotografie: Imgur Photos

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]