Likvidovala starý koberec a na podlaze byl obrys lidského těla

Fotografie: Freepik

Mladý pár koupil starší dům. Rozhodli se jej průběžně rekonstruovat. Když se vrhli na odstranění starého koberce v jednom z pokojů, nevěřili vlastním očím.

Koupit starší dům a zařídit si ho po svém, se jim zdálo jako nejlepší řešení. Postupně se tedy pustili do úprav. V jednom z pokojů se chtěli zbavit starého šedého koberce. Když jej však celý odstranili našli na podlaze nakreslený obrys lidského těla. Nejdřív se dobře pobavili, mysleli si, že je to vtip. Pak se však podívali pořádně a našli na podlaze obrovskou tmavou skvrnu.

Pod kobercem byl obrys lidského těla

Uživatelka TikToku pak nahrála krátké video, na kterém zachytila celou scénu. „Nebyla jsem nijak znepokojena, že v tomto domě někdo zemřel. Představte si však mé překvapení, když jsem sundávala starý koberec a našla jsem tohle,“ komentuje mladá žena natočené záběry. Na nich zvedá z podlahy starý šedý koberec a pod ním je nakreslený obrys lidského těla.

Ten je také doplněn o datum a nějaké číslo, které netušila, co znamená. Hned ji napadlo, že si původní majitelé udělali jen legraci. Pak je však na záběru jasně patrná obrovská tmavá skvrna, vedle obrysu těla. Ale to už jí normální nepřišlo. Je to krev? Došlo tu k nějakému úmrtí nebo dokonce vraždě? Komentující na to měli různé názory.

Zkusila skvrnu postříkat peroxidem vodíku

Děsivé video nasbíralo přes 11 milionů shlédnutí. Někteří lidé byli pobavení a vše považují za legraci, Jiní ženě radili, ať vyzkouší na skvrnu nastříkat peroxid vodíku. Ten by měl při kontaktu s krví začít pěnit. Někteří poukazovali na to, že pokud by v domě skutečně došlo k vraždě, podlaha by musela být vyměněna, protože taková velká krvavá skvrna by mohla představovat zdravotní rizika pro obyvatele domu.

skvrny na podlaze

O pár dní později žena nahrála další krátké video, ve kterém testovala peroxid vodíku. Nejdříve nastříkala peroxid mimo místo se skvrnou. Nic se nedělo. Pak jej však nastříkala na skvrnu a peroxid skutečně začal pěnit. Po videem se ptala: „A co mám dělat teď?“ Lidé jí radí, že má celou podlahu vytrhat a vyměnit, nic takového by doma rozhodně mít neměli.

„Místo činu“ nakonec zakryli novou plovoucí podlahou

Jiní však poukazují na to, že peroxid může reagovat i s něčím jiným a nemusí se tedy hned jednat o krev. A protože mladý pár rozhodně neměl zbytečné peníze navíc, aby vyměnili kompletně celou dřevěnou podlahu, vyřešili to jinak. Nejdříve však budoucím generacím zanechali na podlaze také „vzkaz“. Žena si lehla na podlahu vedle původního obrysu a přítel ji obkreslil.

Tak teď jsou na podlaze dva obrysy těl, obrovská skvrna neznámého původu a budou tu čekat na někoho dalšího, kdo si se záhadou bude za pár let lámat hlavu, až bude měnit plovoucí podlahu, kterou se pár nakonec rozhodl celou situaci vyřešit. Co se v domě skutečně stalo a zda šlo jen o hloupý žert nebo tu skutečně někdo zemřel, se už asi nedozvíme. Mladá žena však stále přidává nová videa na svůj účet a je tak možné, že se jí časem podaří zjistit, co se v tomto domě skutečně stalo.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*