Žena otrávila svého partnera kvůli dědictví. Ukázalo se však, že vše byl jen pouhý podvod

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé dokážou pro peníze dělat velmi podivné věci. To, čeho se však dopustila tato žena, bylo naprosto nevídané. Celá situace navíc dopadla jinak, než žena čekala.

Pro hodně lidí dokážou být finance motivací k tomu, aby se uchýlili k činům, které by normálně neudělali. Častokrát takové věci dělají lidé, kteří nemají moc peněz nebo mají nějaké finanční potíže. Určitým způsobem se něco takového stalo i v případě tohoto muže a jeho ženy. Ta svého partnera otrávila kvůli velkému dědictví. Vše nakonec dopadlo úplně jinak, než mělo.

Muž získal dědictví

Muž jménem Steven obdržel jednoho dne zprávu, že zdědil obrovské množství peněz. Jediné, co bylo zapotřebí udělat, aby je získal, bylo sejít se s jedním právníkem na letišti, kde měl podepsat šek. To pro něj byla neuvěřitelně dobrá zpráva a chystal se peníze použít i pro svou rodinu, uvádí web Mirror.

Přítelkyně muže otrávila

Pro partnerku tohoto Stevena to však tak dobrá zpráva nebyla. Již dlouhou dobu s ní byl totiž muž nešťastný a plánoval se s ní rozejít. To by ovšem znamenalo, že by se jí netýkaly žádné miliony, které měl Steven zdědit. Rozhodla se ho tedy otrávit nemrznoucí směsí do ostřikovačů. Na letiště za právníkem už muž nedorazil, jak píše web Fakt.

Vše byl podvod

Muži se totiž při cestě na letiště udělalo špatně a vůbec se tak na místo nedostal. O dva dny později zemřel v nemocnici. Stevenův syn Ryan později potvrdil, že jeho otec byl velmi důvěřivý člověk. Celá aféra okolo dědictví spousty milionů byl jeden velký podvod a žádný právník na letišti nikdy nečekal. Steven se tak stal obětí jednoho z celé řady podvodníků.

60 let staré dědictví našel v šuplíku. Radost z enormní částky mu však zkazili právníci

Žena byla zatčena

Otrava člověka je bohužel častým případem vyšetřování policie. O jedné takové jsme vám na SvětěKreativity psali také v minulosti, kdy sousedka byla otrávena cuketou. Při nařízené soudní pitvě Stevena se potvrdilo, že příčinou úmrtí byla skutečně otrava nemrznoucí směsí. Žena tak byla zatčena a později se ukázalo, že motivem k jejímu činu byly opravdu peníze. Příběh je o to více smutnější, že nikdy žádné takové peníze nebyly a vše byl jen pouhý podvod.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]