Inspirace na nejkrásnější adventní věnce, které zvládnete vyrobit sami

Sice si můžete adventní věnec koupit, ale nikdy nebude tak hezký, jako ten vyrobený. Podívejte se na zajímavé inspirace. Díky nim získáte představu o tom, jak postupovat při výrobě. Možností je celá řada a jednotlivé věnce se mohou lišit tvarem, velikostí, použitými materiály, ale třeba i tím, kde a jak budou umístěné.

Zajímavé šálky

Velmi povedená varianta, kde jsou klasické svíčky nahrazeny šálky, ve kterých je vosk s knotem. Díky tomu je tento adventní věnec velmi originálním řešením, které vám bude každý závidět.

Hnědá variance

Máte dost klasické červené, která je o Vánocích všude? Tak se pusťte do varianty neutrální. Hnědá barva se hodí i na tyto svátky. A takto dokonale může váš adventní věnec vypadat.

Jednoduchá přírodní varianta

Nemusí se jednat nic složitého. Jak vidíte, postačí vám čtyři červené svíčky a potom přírodní materiály, jako je jehličí a šišky. A výsledek je naprosto perfektní volbou na váš stůl.

Květinový věnec

Že květiny k zimě nepatří? Velký omyl. Tento adventní věnec vás o tom přesvědčí. Klasická kombinace s jehličím je doplněna sušenými květy bílých růží. Vypadají skvěle.

Věnec z prázdných lahví

Nemusíte je hned nosit do kontejneru. Pokud máte 4, klidně i každou jinou, stačí když koupíte stejný počet svíček. Barvou už je stačí jenom očíslovat a je hotovo. Do moderních interiérů jasná volba.

Nádherná oranžová

Laďte svůj věnec do této barvy a neuděláte chybu. K jehličí se skvěle hodí nejenom oranžové svíčky, ale také kousky celé skořice, a hlavně usušené plátky pomerančů. Ty navíc i dokonale voní.

Elegantní bílá

Chcete mít něco decentního a milujete čistotu bílé barvy? Zkombinujte ji se zelenou a vznikne tato dokonalá nádhera. Ideální decentní a elegantní provedení věnce.

DIY věnec

Na tomto je jasně vidět, že byl dělaný doma, a navíc z toho, co člověku přijde pod ruku. A proč ne. Na první pohled vypadá velmi originálně, jelikož je zkrátka jiný.

Dřevěný věnec

Ne tak doslova, ale většina je skutečně ze dřeva. Leží na kusu stromu a samotný obvod je tvořený klasickými větvičkami. S jehličím, svíčkami a červeným provázkem vypadá skvěle.

Severský věnec

Jednoduchost a severské motivy. To je kombinace, která se vám bude líbit. Jednoduché drátěné figurky jsou rozhodně tím, co umí přitáhnout pozornost.