Intuice pod lupou: Vyberte si kartu, která vám ukáže, co můžete očekávat od své příští budoucnosti

Fotografie: Pexels

Přinášíme jednoduchý test intuice, díky kterému se dozvíte, co můžete čekat od své budoucnosti. Bude Vám k tomu stačit balíček tarotových, nebo dokonce i obyčejných karet na prší.

Karet budete potřebovat celkem 6. Jednoduše je umístěte stůl před sebe a to do dvou řad. V horní řadě budete mít karty 3, v té spodní také. Jednoduše je očíslujete zleva doprava. A pak už si jen stačí vybrat kartu, kterou vám naznačuje váš vnitřní pocit. Nad výběrem je lepší nepřemýšlet a prostě zvolit tu, u které hned na první dojem cítíte, že je ta pravá. 

Fotografie: Pexels

Karty z horní řady, tedy čísla 1, 2 a 3 

Pokud jste si vybrali hned první kartu, v budoucnu vás čeká potěšení, uspokojení a naplnění tužeb. Nevyhne se vám úspěch, pohoda a bohatství. Těšit se ale budete také dobrému zdraví. Po celý rok budete zářit pozitivní energii a úsměvem. Pokud máte již delší dobu rozdělanou nějakou práci, letos se dočkáte vysněné odměny.

Pokud jste zvolili kartu s číslem 2, čeká na vás cestování a objevování. Rychlým a zběsilým tempem k vám přijdou nové věci, které jste ani sami nečekali. Tento rok pro vás bude úspěšný a dodá vám potřebné sebevědomí. Čeká na vás ale také nový projekt, který vám přinese naplnění a pocit uspokojení. Budete muset učinit ale také závažné rozhodnutí.

Fotografie: Pexels

Karta s číslem 3 přináší do vašeho života vítězství. Po dlouhé době se na vás usměje štěstí a čeká na vás důležitá obchodní nabídka. Tu budou provázet velké finance. Očekávejte také velkou výzvu, té se ale nebojte, karty jsou vám nakloněny v tom nejvíce pozitivním směru, jak jen to jde. Svou příležitost tedy využijte, jak se jen dá.

Karty z řady spodní, tedy čísla 4, 5 a 6

Pokud vaše volba padla na první kartu ze spodní řady, nečeká vás v nejbližší době nic dobrého. Dostanete do situace, která pro vás bude velmi stresová a může se také negativně podepsat na vašem zdravotním stavu. Důvody máte ale zakořeněné hluboko v minulosti. Bude proto potřeba se nejprve zamyslet nad ní a vyřešit si staré problémy.

Fotografie: Pexels

Karta s číslem 5 vás nabádá k trpělivosti a výdrži. Nese s sebou poselství v tom, že by bylo lepší odejít od něčeho, co již dlouhodobě nefunguje a podívat se raději po něčem novém. Ačkoliv může být tato karta vnímána negativně, její poselství je opačné.

Vyzývá nás totiž k tomu, abychom si dopřáli období klidu, meditace a hledání sebe samých. Poslední karta s sebou nese materiální uznání. Dlouho a tvrdě jsme pracovali a díky tomu teď začneme sklízet ovoce. Je potřeba si dopřát odpočinku.

Zdroj: Namastest

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]