Manžel odhalil nevěru své ženy tím nejhorším možným způsobem. Po přečtení se budete chtít smát i brečet

hotelový pokoj
Fotografie: Pixabay

Manžel nevěřil svým očím. Stěží totiž existuje horší způsob, jak zjistit manželčinu nevěru. Objev tohoto muže byl ještě děsivější, protože ji našel jako prostitutku.

Jeho choť si tímto způsobem přivydělávala na chod domácnosti. On to však zjistil zcela náhodou, když jako normálně sledoval televizi. Igor Alexejev z Ufy v Ruské republice Baškortostán opravdu nemohl uvěřit vlastním očím. V přímém přenosu totiž viděl policii během zásahu v nevěstinci. Jednou ze zatýkaných osob byla i jeho manželka Marie, a to v želízkách. Krom nich na sobě už měla jen spodní prádlo a také černé krajkové punčochy, jak uvedl deník The Mirror.

Soud a plná péče o dceru

Manžel a otec v jedné osobě se teď snaží dětem zabránit, aby svoji matku v této pozici viděly. Jeho ženě hrozí u soudu až 8 let. Igor si dokonce našel ceník jejích služeb. Například za noc plnou vášně si účtovala 2 000 švédských korun, tedy asi 4 000 Kč. Od své choti je teď kompletně odloučen, do plné péče získal i dceru. Chce také úplně zastavit jakékoli kontakty mezi dcerou a její matkou. Šestiletá dívenka by podle něj měla moci vyrůstat, aniž by se styděla za to, co dělá její matka.

Pohled manželky

Dceřina matka se ovšem na celou situaci chová – nepřekvapivě – dosti odlišně. V první řadě totiž nevěří, že má kdokoli právo ji za její profesi kritizovat. Především pak její manžel, který by sám rodinu ze svých příjmů uživit nedokázal.

Matky samoživitelky v ČR

V Česku se prostitucí živí tisíce žen. Podstatnou část z nich tvoří matky samoživitelky. Jsou na děti samy a tímto způsobem často řeší nedostatek financí. Podle dat z terénních průzkumů Spolku na ochranu žen tvoří až 60 % všech prostitutek. „Matek máme přes polovinu,“ sdělila manažerka organizace Rozkoš bez rizika. Ta poskytování těchto služeb v tuzemsku dlouhodobě mapuje a ženám poskytuje i odborné poradenství.

Podle zjištěných dat jsou také žen v tomto odvětví čím dál tím starší. Víc se jich také přesouvá to privátní sféry. „Kdybychom měli definovat typickou představitelku tohoto byznysu, tak bude pracovat na privátu. Bude jí více jak 30 a téměř určitě má děti. Z 3 500 žen, se kterými jsme loni pracovali, to byla jedna třetina samoživitelek. 13 % z nich mělo dokonce tři nebo více dětí.“

Maskovaná druhá práce

Hlavním důvodem bývá neplacení výživného, protože už to je pro matky velmi citlivé téma. Za svou situaci se pak často stydí a uvádí jinou pracovní pozici. Ani nejbližší tak nevědí, čím se vlastně dotyčná živí.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]