Dcera nechtěla dát svou matku do domova důchodců. Pořídila jí malý domek a umístila ho vedle svého

Když její matka zestárla, nechtěla, aby skončila v domově. U sebe jí také nechat nemohla, a tak koupila mobilní dům. Mnoho lidí si řekne, že jde o tu nejhorší možnost, jakou jenom mohla udělat. Podle řady lidí není mobilheim moc vhodný k bydlení. Zvláště potom když jde o staré lidi. Opak se však stal pravdou.

Do domova důchodců ji dát nechtěla

Dcera se zachovala tak, jak nejlépe mohla. Domov důchodců již od samotného počátku nepřicházel v úvahu, jelikož takto odhodit svou maminku dcera nechtěla. U nich by také nenašla místo, a tak se rozhodla pro třetí variantu. Koupila jí mobilní dům, který mohla postavit hned vedle svého domu. Díky tomu její maminka bydlela ve svém a ona ji měla hned vedle sebe, jenom pár metrů od její nemovitosti. Skvělé řešení.

Žádné obyčejné místo na přespání

Pod pojmem mobilní dům si řada lidí představí spíše jenom obyčejný karavan, který se hodí na krátkodobé cestování. Nebo něco na způsob maringotky, kde se o pohodlí nedá ani mluvit. Ani jedno však není pravda. Stačí nahlédnout dovnitř a uvidíte, jak krásně může interiér mobilního domu vypadat. Dcera v tomto směru dokonce přiznala i to, že její matka nyní bydlí mnohem lépe než ona. Nemyslela to však nijak zle. Naopak.

Místo uprostřed krásné zahrady

Díky tomu, že dcera obstarala mobilní dům, ho mohla doslova nechat zaparkovat na to nejlepší místo. Jak v její blízkosti, tak i přímo na svůj pozemek. Do krásné zahrady, na kterou má její maminka z oken svého domu nejenom krásný výhled, ale samozřejmě i přístup.

Dům přizpůsobený starší generaci

Pokud je na daném domě ještě něco unikátního, tak je to fakt, že jeho vybavení je jasně přizpůsobeno starší generaci. Hlavně zaujme sprcha, která je nejenom prostorná, ale přímo navazuje také na podlahu, a tak není třeba našlapovat vysoko, jako je tomu v případě klasických vaniček.