Otec se při pohledu na nevlastní dceru bál nejhoršího. Držela krabici, která srazila celou rodinu do kolen

Fotografie: Solomon203 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Laura se rozhodla v domě své matky a nevlastního otce oslavit svoji promoci. Joe byl Lauře po celý život dobrým otcem, přestože se nejednalo o jeho biologickou dceru.

Laura si byla moc dobře vědoma toho, že takové štěstí nemá každý. Joe se k ní nikdy nechoval tak, že by si připadala, že není jeho. Naopak, za ty společné roky si spolu vytvořili pevné a blízké pouto, jen málokdo by poznal, že nejsou opravdu příbuzní. Laura se proto rozhodla, že právě na oslavě své promoce udělá něco, čím svému nevlastnímu otci ukáže, jak moc je za něj vděčná.

Vstoupil do jejího života, když jí byl rok

Joe se stal pro Lauru jejím otcem ve chvíli, kdy malé holčičce byl rok. Po celý její život ji tak vychovával a nahrazoval místo biologického otce, který se rozhodl, že se o rodinu starat nechce. Podle webu Planetapl pro Lauru Joe znamená mnohem více než její biologický otec, rozhodla se tedy, že mu to dokáže dojemným gestem.

Na oslavě své promoce předala Laura Joelovi krabici. Když ji otevřel, nemohl uvěřit svým očím a po chvíli se neubránil ani slzám. Uvnitř krabice našel rámeček, ve kterém se nacházela báseň, kterou Laura sama napsala. To ale nebylo vše. Součástí této krabice byl také papír, který pro Joa znamenal víc, než si kdo dokáže představit.

Napsala báseň, ve které vystihla svou lásku k otci

Podle webu Podaj byl celý nápad od Laury. Uvědomila si, že Joe je pro ni mnohem větším otcem než její otec biologický. Proto se v krabici kromě básně nacházely také adopční papíry. Za všechnu tu lásku, starost a péči, kterou Joe své dceři věnoval, se ona rozhodla, že chce, aby byl oficiálně uznán jako její. Joe ani chvilku neváhal a ihned souhlasil.

Rodiče neviděli svého syna dlouhých 5 let. Překvapil je v restauraci převlečený za číšníka

Nejedná se ale o jediný příběh, kdy biologický rodič opustil své dítě. Na webu SvětKreativity jsme čtenáře nedávno informovali o matce, která se vzdala svých potomků. Těch se ujal homosexuální pár a poskytl jim láskyplný domov. Někdy k adopci vedou i cesty osudu, malému chlapci z tohoto příběhu se o nové mamince zdálo, nakonec si pro něj doopravdy přišla.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]