Rodiče neviděli svého syna dlouhých 5 let. Překvapil je v restauraci převlečený za číšníka

Fotografie: Bruce Tuten / Creative Commons / Attribution 2.0

Syn neviděl své rodiče dlouhých 5 let. Rozhodl se je překvapit na oslavě jejich životního jubilea zvláště originálním způsobem. Neměli vůbec tušení, co se děje.

Milých překvapení není nikdy dost, a když se o jedno zaslouží člen rodiny, milující syn, oči všech přítomných se zaplaví slzami. O jednu takovou nečekanou událost se postaral mladý muž, který se rozhodl překvapit své rodiče na jejich 50. výročí svatby. Lepší dárek si snad ani nemohli přát.

Maskovaný číšník se zdál povědomý

Natalia Merino Stapleton, známá na svém instagramovém účtu jako @cinnamonstyle, se podělila se svými sledujícími o krásný okamžik mezi svým bratrem a rodiči. Vše se zdálo jako naprosto normální oslava 50. výročí svatby. Starší muž s manželkou seděl u stolu se svými blízkými, slavnostně oblečeni, a objednávali si jeden chod za druhým. Přestože jim bylo nesmírně líto, že jejich syn nemohl být přítomen, snažili se užít si oslavu několikaletého společného soužití co nejvíce.

Na scénu přichází číšník s černou rouškou přes obličej. Podává jídlo a tváří se zcela profesionálně. Oslavenci netuší, že je právě obsluhuje jejich vlastní syn. Když podává první chod, jeho matka se na něj otočí, aby s ním prohodila pár slov. Když domlouvají podrobnosti nadcházejícího menu, otec pochopí, kdo je maskovaný číšník, jak uvádí web Scoop.UpWorthy. Ihned vstane a sundá muži roušku z obličeje, aby se přesvědčil na vlastní oči, zdali je pravda, co už dávno tušil. Oba se obejmou.

Dojemné setkání po letech

Matka stále netuší, co se děje, domnívá se, že se muži důvěrně znají a dlouho se neviděli. „Ach, oni se znají,“ pronese. Když se však zvedne ze židle, aby si muže prohlédla blíže, jasně vidí, že se jedná o jejího vlastního syna. Rozpřáhne ruce překvapením a chystá se ho obejmout. Popisek u videa vysvětluje, že se syn se svými rodiči neviděl dlouhých 5 let a rozhodl se je překvapit na jejich významné životní jubileum. Mladá žena také děkuje restauraci a personálu, který jejich nápad ochotně přijal, dokonce nešetřil nápady, jak celou situaci provést, aby rodiče nic netušili.

Kvůli dlouhému odloučení upadla žena i její kůň do hlubokých depresí. Video zachycuje srdceryvné reakce

Video si získalo velkou oblibu, což dokazuje přes 11 milionu zhlédnutí a také něco kolem 800 tisíc lajků. Pozitivní komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat a většina uživatelů internetu přiznala, že nedokázala zadržet slzy. To nám připomíná krásnou chvíli, kterou zažili babička s dědečkem, když je během koronavirové pandemie přijel navštívit jejich vnuk. Obyčejný oběd v restauraci se změnil v dojemné rodinné setkání, o němž jsme psali na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*