Starší žena chtěla otevřít kámen, který měla u sebe více než 45 let. Co v něm bylo?

Fotografie: Pexels

Žena před lety našla velký kámen, který se jí zalíbil. Až o 45 let později se rozhodla, že ho zkusí otevřít. Podívejte se, co bylo vevnitř.

Když jde člověk někam na výlet nebo jede na dovolenou, většinou si chce odnést něco domů jako suvenýr. Stejně to měla i tato žena, která si z jednoho výletu dovezla velký kámen a více než 45 let ho měla jen tak položený na zahradě. Jednoho dne se ale rozhodla, že ho vyzkouší rozbít a otevřít.

Přemýšlela, co je vevnitř

Hannah Stonjeck před několika týdny sdílela příběh o své babičce, která má už nějakou dobu doma velký kámen. Vzala si ho totiž jako suvenýr z jednoho výletu a od té doby ho měla stále na zahradě. Doma ho měla dlouhých 45 let. A celou tuto dobu přemýšlela nad tím, jestli se v něm náhodou neskrývá nějaká fosilie. Ale až nedávno se rozhodla, že se podívá na to, co je uvnitř.

Fotografie: Pexels

Proto si kámen vzala domů na stůl a připravila si všechny potřebné věci. Samozřejmě, že to chtělo trošku času a trpělivosti, když klepala na povrch kamene, aby uvolnila všechno, co může být uvnitř. U otevírání tohoto kamene bylo hodně členů její rodiny, a někdo dokonce říkal, ať to nechá být, že uvnitř nic nebude. Ale babička se přesto nechtěla vzdát.

Konečně to zjistila

Žena začala trochu rychleji narážet na kámen a trhliny na něm se zvětšovaly, až se kámen nakonec začal úplně lámat. Na videu můžete slyšet babičku, jak říká, že tento kámen našla a poté ho táhla až k autu, protože se ho nechtěla vzdát. Tak moc se jí totiž líbil. A její trpělivost se opravdu vyplatila, protože nakonec kámen prasknul úplně. A co se nacházelo uvnitř? Zkamenělý rak. Babička v něco takového doufala.

Zdroj: Newly