Jak vyrobit ptačí krmítko

Probouzející se jarní příroda a návrat ptáčků zpátky do našich krajin byl pro nás impulsem i inspirací pro dnešní článek, ve kterém se společně podíváme, jak vyrobit ptačí krmítko. Nemusíte být zručnými truhláři, abyste dokázali vyrobit krmítko pro okřídlené návštěvníky vaší zahrady či pozemku.

Existuje totiž celá řada zajímavých nápadů, které jsou jednoduché na přípravu a nenáročné na pomůcky potřebné k jejich výrobě.  My jsme pro vás našli hned 3 úžasné návody jak vyrobit ptačí krmítko, mezi kterými si určitě dokážete vybrat. Do výroby se můžete pustit sami nebo zapojit i vaše děti, pro které to bude nejen obrovská zábava, ale i nenásilné naučení se něčeho nového. Ukrývá-li se ve vás kreativní dušička toužící dopřát ptáčkům něco dobrého do zobáčku, pak si určitě nenechte ujít následující řádky!

Návody jak vyrobit ptačí krmítko – snadno a rychle!

Nemusíte se bát složitých postupů, které by vám zabraly celé odpoledne. Ptačí krmítko se dá vyrobit během několika desítek minut. Vyberte si jeden z našich tří tipů a pusťte se do toho – uvidíte, že se zabavíte vy i děti!

1. Ptačí krmítko z plastové lahve

2. Ptačí krmítko z plechovky

3. Ptačí krmítko z šálku na čaj

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]