Japonský způsob balení dárků vás naučí, jak mít hotovo za pár vteřin

Balení dárků můžete mít hotové za pár vteřin. Stačí znát ten správný postup, který vás naučí japonský mistr. Muž, který balí dárky celý život a díky svým zkušenostem vymyslel a samozřejmě i vypiloval zcela unikátní metodu, která je výjimečná ve dvou věcech. Tou první věcí je fakt, že je toto balení dárků rychlé. Druhým unikátem je to, že se daný postup může naučit každý.

Na Vánoce, narozeniny i svátky

Tento postup balení dárků nevyužijete jenom nyní, když se blíží Vánoce. Využijete ho kdykoliv během roku. Vždyť stále se najde někdo, kdo má svátek, kdo má narozeniny, nebo slaví něco jiného. Přijít bez nezabaleného dárku by bylo celkem trapné. A i pokud nemáte času nazbyt, není třeba zoufat. Až se tento japonský způsob balení dárků naučíte, můžete je balit klidně těsně před odchodem na danou oslavu. Není to žádný problém.

Správné ohýbání papíru

Celý život jistě balíte dárky stejným způsobem. Tedy tak, že papír ohýbáte vždy v rovině. A právě tento postup se od klasiky liší. Papír se ohýbá na krabici takzvaně přes roh. I když to může na první pohled působit zvláštně, doporučujeme tuto metodu vyzkoušet. Balení dárků se tak nejenom zrychlí, ale také docílíte výsledku, který budete vypadat dokonale.

Podívejte se na video

Muž, který vám metodu předvede, ji záměrně praktikuje pomalu, aby byl dostatečně názorný. Reálně zvládne takový jeden balík zabalit i za pár vteřin. Až jich zabalíte několik desítek, jistě se k jeho času také přiblížíte. To jenom potvrzuje fakt, že tato metoda není nijak složitá. Stačí opravdu jenom pár pohybů, správně nalepená izolepa a máte jednoduše hotovo. Své známé tak můžete svým uměním překvapit třeba už na letošní Vánoce. Až jim řeknete že jste dárek balili těsně před večeří, nebudou vám věřit. Tak jim to můžete ukázat.