Matka zveřejnila tuto fotografii na Facebook. Nyní tisíce Čechů reagují na tento detail. Je to skandál, píšou

Ženě se podařilo vyfotit fotku v bazénu se svým partnerem. Posléze vysvětlila, proč je pro ní zachycená situace tak důležitá a vyvolává v ní mnoho emocí

Američance Jordaan Kirkman z městečka Bastrop v americkém státě Texas se splnilo její životní přání, které si s manželem vyfotila. Žena byla naprosto nadšená, protože se jednalo o velmi citlivou záležitost, které se jí během života ani jednou nepodařilo zažít kvůli silné nadváze. Jak však plynul čas, 24lété Jordaan se podařilo shodit přebytečná kila dolů. Na jejím těle je sice mnoho povislé kůže, ale nyní je konečně sama se sebou spokojená.

Povislá kůže na obrázku

Jordaan Kirkman byla zděšená, když uviděla fotografii, na které je se svým manželem v bazénu. Nebyla připravená na to, že její tělo bude vypadat tak, jak vypadalo. Na fotografii je vidět, jak ženě volně visí kůže, což přimělo tisíce lidí na sociálních sítích, aby jí pochválili za její odvahu takovou fotografii sdílet. Žena si byla tohoto detailu moc dobře vědomá, ale její pozornost se odebírala úplně někam jinam, a to na celkovou situaci, která se čtyřiadvacetileté ženy hluboce dotkla.

„ Poté, co jsem viděla fotografii, okamžitě jsem si všimla uvolněné kůže a řekla jsem si, že bych tu fotku neměla zveřejňovat. Ale pak jsem si uvědomila, že to jak vypadám opravdu není smyslem toho obrázku. Šlo o to, že můj manžel mě teď může konečně zvednout a pomačkat,“ říká Jordaan Kirkham. Na snímku je vidět, jak 24letá Američanka sedí v bazénu kolem pasu svého manžela, což pro ní bylo doposud nemožné. Žena ve skutečnosti nebyla nošena od dětství.

Velmi citlivý snímek

Jordaan Kirkman měla celý život těžkou nadváhu, která ji velmi omezovala. Kromě toho se jako matka dvou dětí obávala, že váha ovlivní její zdraví a nakonec i vztah s jejími dvěma dětmi. Před čtyřmi lety se proto rozhodla změnit svůj životní styl a zhubnout – za pouhé dva roky se jí podařilo zhubnout neuvěřitelných 65 kilogramů a dnes váží 78 kilogramů, takže má na těle spoustu kůže navíc. Nyní je však na sebe hrdá a povzbuzuje ostatní, aby přijali své tělo, ať už s povolenou kůží nebo bez ní. Níže se můžete podívat na emotivní snímek:

„To se prostě stává, když zhubnete tolik kilogramů. Moje žena je však velmi statečná a dokázala pro mnohé nemožné. Je to jenom kůže navíc, která nemá na její zdraví naprosto žádný vliv. Kromě toho je velkou inspirací pro mnoho ostatních a samozřejmě také naše děti, což je něco naprosto úžasného,“ sdělil během rozhovoru manžel Jordaan Kirkman. Žena by se nyní však chtěla přebytečné kůže zbavit úplně, a proto založila sbírku na nákladnou plastickou operaci.